Сімейні сварки – як залишитися разом

Щасливі і довгі стосунки це робота двох партнерів. Не можна звинувачувати когось одного, якщо союз розпався. Особливо важливо навчитися правильно сваритися. Адже, як би сильно ви не любили один одного, не буває сім’ї без сварок.

Коли емоції зашкалюють, а серце б’ється в шаленому ритмі, розв’язується язик. Саме в такі моменти ми можемо дуже сильно образити свою половинку і назавжди втратити довіру. Як уникнути гострих кутів і швидко помиритися? Сьогодні ми розповімо вам про мистецтво сімейної сварки.


          Семейные ссоры – как остаться вместе

Що таке больові точки

У кожної людини є особливо болючі теми, про які він не хоче згадувати. Це, наприклад, зайва вага, невдачі на роботі або стосунки з батьками. Те, що заподіює біль і криється в глибинах підсвідомості, наче величезна рана. Якщо на неї натиснути, то людини засліпить жахлива біль. І зовсім не важливо, чи робите ви це спеціально або випадково.

Щоб такого не сталося, важливо заздалегідь обговорити всі неприємні моменти, які стануть для вас табу. Не згадуйте і не торкайтеся їх під час сварок, якщо не хочете зруйнувати свій шлюб.

Головні правила вдалого сварки

Існує кілька важливих рекомендацій, про які варто пам’ятати завжди. Вони допоможуть не зайти надто далеко за межу дозволеного, звідки немає дороги назад і швидко закінчити сварку.

Не втрачайте контроль

Сварка – це швидкісний автомобіль, що несеться по бездоріжжю. Чим більшу швидкість він набирає, тим складніше ним керувати. Якщо ви відпустіть кермо, то неодмінно разобьетесь. Слідкуйте за всіма показниками і дорожніми знаками, тоді ви зможете досягти фінішу.


          Семейные ссоры – как остаться вместе

Зрозумійте мета сварки

Не буває диму без вогню, не буває сварки без мети. Зрозумійте, навіщо вам це: ви хочете висловити свою позицію, покарати партнера або образити? Якщо ситуацію неможливо виправити, то немає сенсу і з’ясовувати ставлення. Знайдіть інші, більш спокійні слова, щоб висловити своє обурення.

Дихайте

Якщо розмова рухається в неприємному напрямку, вдихніть і видихніть кілька разів. Це дозволить охолонути і подивитися на себе з боку. Також добре допомагає рахунок до 10, перш ніж відповісти. Обов’язково спробуйте цю техніку, і результат вас здивує. Сварка закінчитися сама собою, як гасне вогнище, якщо не підкидати колоди.

Контролюйте свій голос

Особливістю людського організму є те, що коли на нас кричать, ми теж переходимо на крик. Навіть якщо нам зовсім не хочеться так чинити, образа, роздратування беруть гору над розумом. Тому, як тільки ви підвищите голос на свого партнера, він автоматично перестане вас чути і теж почне кричати. У цей момент повністю зникає конструктивність та ефективність діалогу.


          Семейные ссоры – как остаться вместе

Знайдіть спільне

Незалежно від того, що говорять партнери, у кожного з них є спільні бажання. Наприклад, щоб його цінували, любили або слухали. Це допоможе вам краще зрозуміти свою половинку і побувати на її місці. Адже, метою кожної сварки є бажання змінити щось на краще, і якщо це не вдається, значить, хтось з пари не чує.

Не зривайте злість

Якщо на роботі трапилася неприємність чи хтось сильно вас розлютив, не зривайте свою злість на партнері. Знайдіть інший спосіб розрядки. Запишіться на спорт, сходіть на шопінг або зустріньтеся з подружками. Тільки не потрібно приходити додому з бажанням причепитися до чого небудь, і вивести свою кохану людину з рівноваги.

Іноді нам буває дуже боляче або прикро почути різкі слова від партнера. І якщо завтра ви помиріться і зробите вигляд, що нічого не сталося, почуття розчарування буде накопичуватися у вас в серце і крапля за краплею руйнувати ваш шлюб. Потім, через кілька місяців або років, якщо ви опинитеся на межі розлучення, всі образливі слова спливуть. Тому якщо ви дійсно любите один одного і хочете зберегти шлюб, навчитеся відходити вбік і брати паузу. Контролюйте свої слова і завжди думайте про те, що ви говорите.

Ваш Wedding.ua!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *