Сценарій викупу «Лабіринт небес»

Подружки нареченої виступають в ролі давньогрецьких богинь.

Наряди подружок нареченої

Білі простирадла, заколотые на плечі брошками у вигляді золотого листя і підв’язані поясками з золотистої стрічки — надягають прямо на сукні. На голову надягають вінки або золотисті стрічки.

Сценарий выкупа «Лабиринт небес»

Сценарий выкупа «Лабиринт небес»
Зустріч нареченого
біля під’їзду. Текст може
бути такий:

  • Подружки нареченої: Хто ви, мандрівники? І навіщо порушили наш божественний спокій?
  • Наречений з друзями: Приїхали за нареченою.
  • Подружки нареченої: Але ти ж знаєш, що вона найкраща з нас! Найкрасивіша і добра богиня, найтерплячіша хранителька домашнього вогнища, наймудріша і весела? Щоб заслужити її прихильність, тобі доведеться чимало потрудитися і пройти найскладніші випробування.

Наречений на все згоден, і подружки починають конкурси. За перемогу в кожному конкурсі або після того, як наречений заплатив за програш, подружки видають один з елементів вбрання Купідон.

Елементи вбрання

Сценарий выкупа «Лабиринт небес»
Простирадло
Заколюється
на плечі
Сценарий выкупа «Лабиринт небес»
Німб
Сценарий выкупа «Лабиринт небес»
Цибуля
Сценарий выкупа «Лабиринт небес»
Стріли

Сценарий выкупа «Лабиринт небес»
Купідоном стає один з друзів нареченого. Завдання Купідона — вразити серце нареченої стрілою кохання. Це, звичайно, образний вислів. Але друг нареченого в ангельський вбранні завжди виглядає дуже мило на фотографіях.

Конкурси

1Сложить пазл у вигляді серця

З оракала вирізається велике серце, наклеюється на тверду основу, наприклад, на щільний картон або тонкий пінопласт. Можна вирізати серце відразу з кольорового картону. Розрізати серце на шматочки (не занадто дрібні), розкласти в хаотичному порядку на плоскій поверхні. Наречений повинен за певний час зібрати серце з шматочків пазла.

Сценарий выкупа «Лабиринт небес»

2Угадать наречену з дитячих фотографій

Підібрати дитячі фотографії, подружок нареченої і нареченої, розвісити на стрічках. Наречений повинен кілька секунд подивитися на фотографії, потім йому зав’язують очі, і він повинен відрізати ножицями ту, яку вважає потрібною. В цьому конкурсі важливо ще і не промахнутися, відрізаючи фото.

3Сложная доріжка

На стіни наклеюються або малюються сліди. Наречений повинен «пройти» за ним, кажучи на кожному кроці ласкаві слова нареченій. Пройти по доріжці на стіні нареченому допомагають друзі, які його порушують.

4Серенады

Наречений з друзями повинен згадати кілька пісень про кохання і, звичайно, заспівати один-два куплети або приспів. В кінці викупу подружки можуть влаштувати сюрприз для нареченої і нареченого. Заздалегідь зробити «коня» — голову коня на палиці, щоб наречений в’їхав на ньому до нареченої, як справжній принц!

Під час викупу наречений може розплачуватися за невиконані завдання «золотом» — дрібними монетками, які можна відсипати подружкам жменями або заздалегідь розкласти по красивим мішечків, щоб передати атмосферу старовини.

Веселого вам викупу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *