Секс і любов: як побудувати відносини

Напевно, більше всього на світі нас лякає самотність. Коли не було з ким розділити ні радість перемоги, ні гіркоту поразки. І, незважаючи на те, що всі люди різні, бажання мати опору в житті, людини, який допоможе пережити будь-яку неприємність, об’єднує нас усіх.

Але, якщо ви самотні на даний момент, не впадайте у відчай. Віра в те, що вам вдасться зустріти любов, дуже важлива. Не варто займатися глибоким самоаналізом і шукати причину в собі. Краще витратити ваш запал на рішення проблеми. Ми підготували для вас кілька важливих порад, які допоможуть не тільки знайти свою половинку, але і побудувати довготривалі щасливі відносини.


          Секс и любовь: как построить отношения

Як знайти свого єдиного

Часто дівчата, у своєму прагненні втілити в життя казку, забувають про реальності. Ми з вами живемо не в мелодрамі, і навряд чи комусь з нас доведеться пережити всю феєрію почуттів, яку ми бачимо з екрана. Тому перестаньте драматизувати і гнатися за казковим чином принца. Озирніться по сторонах. Можливо чоловік, який зробить вас щасливою, знаходиться поруч. Це зовсім не означає, що потрібно кидатися на першого-ліпшого. Просто не відкидайте людини, якщо він не схожий на Бреда Піта, або у нього не такого кольору очі.

Як побудувати здорові відносини

Коли болісне очікування, нарешті, закінчилося й ви зустріли свого чоловіка, не треба на нього тиснути. Не намагайтеся прискорити розвиток ваших відносин. Запам’ятайте золоте правило: ‘Вас завжди повинно трохи не хапати’. Це означає простір для кожного з партнерів. Нехай кохана людина нудьгує, пристрасно жадає вашої зустрічі і цінує кожну мить разом. Адже, переконавшись в тому, що ви належите йому, інтерес до відносин може згасати. Не варто жити лише своєю коханою людиною, залиште місце для хобі, роботи, шопінгу, зустрічей з подругами і інших важливих подій.

Як пережити сварки

Навіть самі щасливі і міцні пари час від часу сваряться. Тому не варто зациклюватися на негативі і занадто перебільшувати. Образа здатна жити довго, руйнуючи основи ваших відносин. Тому в найпалкішою сварці тримайте язик за зубами і не кажіть того, про що будете шкодувати. Не намагайтеся заподіяти біль своєму чоловікові тільки тому, що вам боляче. Улюблений ще більше чутливий, ніж ви, як би він не намагався це приховати. Не приносите додому поганий настрій, навіть якщо неприємність на роботі, зіпсувала ваш день. Поборіть заздрість до успіхів коханого і перестаньте ревнувати. Більше позитиву і впевненості в собі – ось рецепт щасливих пар.


          Секс и любовь: как построить отношения

Як продовжити почуття

Існує думка, що любов живе тільки 3 роки. Частка правди тут є. Але не варто плутати любов з пристрастю. Пристрасть дійсно проходить. Саме тому завдання кожної жінки час від часу відроджувати її. Способів існує безліч, від романтичної вечері до сексуальної білизни і різних експериментів в ліжку. А ось любов живе дуже довго в різних проявах. Спочатку в дружбі, потім захоплення, пристрасті, сім’ї, дітей. В кожному моменті вашого спільного життя проявляється любов. Боязнь втратити одного разу її, абсолютно безпідставна. Якщо між партнерами існує повага, любов буде жити вічно.

Яку роль займає секс в стосунках

Інтимна близькість дуже важлива для здорових і міцних відносин. Але перестаньте сприймати її як борг, це зовсім не так. Секс – це вияв любові між людьми, але ніяк не домашнє зобов’язання. В інтимних відносинах найголовнішим є те, щоб обидва партнери були задоволені, інакше нічого не вийде. Тому обов’язково говорите зі своїм коханим, чи сподобалося йому і що він хоче спробувати. Не бійтеся експериментувати і ніколи не брешіть. Скажіть прямо, що не так і чому. Рідна людина завжди зрозуміє вас і зробить все, щоб виправити помилки.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *