Секс в машині: ТОП 5 фільмів з самими красивими сценами

Не секрет, що автомобілі є для чоловіків не тільки засобом пересування, але і певним фетишем. Багато власників дорогих і ексклюзивних моделей відносяться до своїх машин, немов до дружини або дитини, буквально здуваючи порошинки. Тому немає нічого дивного, що секс в машині так збуджує і є бажанням практично кожного представника сильної статі, і не тільки.

Кінорежисери, намагаючись привернути увагу глядачів, нерідко знімають красиві сцени саме в автомобілях. Сьогодні ми представимо вашій увазі ТОП-5 фільмів з самими красивими сценами.

‘Титанік’, 1997

Легендарний фільм Джеймса Кемерона, що став найкасовішим фільмом у світі за всю історію кінематографа і отримав 11 премій Оскар, розповідає про зворушливу історію кохання на тлі жахливої катастрофи. Любовна сцена головних героїв – Кейт і Лео – на задньому сидінні ретро автомобіля в багажному відсіку корабля, є однією з найбільш еротичних сцен всього фільму. Автор зумів дуже майстерно передати хвилювання і пристрасть героїв без вульгарних сцен. Запітнілі вікна, відбиток руки на склі і важке дихання – говорять самі за себе. Сцена кохання Кейт і Лео є інтимної і скромною, на думку сьогоднішнього кінематографа, але все ж класикою в кіно.


          Секс в машине: ТОП 5 фильмов с самыми красивыми сценами

‘Автокатастрофа’, 1996

У цьому фільмі розповідається про пристрасть, яку викликає у людей їзда в автомобілі і автомобільні аварії. Колись пережили страшну автокатастрофу двоє молодих людей бажають повторити події тієї страшної ночі і розуміють, що це викликає в них не страх, а навпаки сексуальне бажання. Швидка їзда, адреналін, захоплення змушує молодих людей геть забути про обережність і небезпеку загинути. Фільм наповнений відвертими сценами кохання летить на повній швидкості автомобілі.

‘Октан’, 2003

Молода дівчина seng для збігаючи від батьківської опіки, потрапляє в криваву секту. На чолі секти харизматичний хлопець на прізвисько Батько, який, звичайно, привертає юну красуню. Втрачаючи голову від кохання, вона вирішує віддатися йому прямо в машині. Але незважаючи на досить напружений сюжет фільму, любовна сцена вийшла дуже ніжною і пристрасною. Вітер розвиває волосся Сенги, кабріолет автомобіль припаркований в гаражі, і двоє пристрасних закоханих – все захоплює дух. Основна ідея фільму це протиставлення невинності і розбещеності головних героїв.


          Секс в машине: ТОП 5 фильмов с самыми красивыми сценами

‘Хлопці не плачуть’, 1999

Фільм заснований на реальних подіях і розповідає про важке життя дівчинки, яка все життя мріяла бути хлопцем. Подорослішавши, колись Тіна вирішила змінити своє життя і почала подаватися всім як хлопець по імені Брендон. Оточуючі не здогадувалися про те, що перед ними дівчина. Брендон зустрів свою справжню любов Лану, і разом вони віддалися почуття. Любовні сцени молодих людей найбільш зворушливі і невинні. І, незважаючи на трагічний фінал, фільм розповідає про те, що любов буває різною.

‘Немає виходу’, 1987

Бойовик, в якому розкривається любовна лінія між офіцером США Томом і молодою жінкою Сьюзен. Випадково зустрівши на балу, ними опановує пристрасть. Не в силах впоратися з бажанням пара займається коханням на задньому сидінні автомобіля в присутності водія. Тут ми бачимо еротику, кохання і бажання. Сцена одна з найяскравіших у всьому фільмі. Далі події розвиваються дуже непередбачувано і Тому доведеться ховатися від покарання за страшний злочин.

Дивимося!

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *