Що Подарувати Гостям? Є ідея. Весільне агентство Романа Боярова

Питання «Що подарувати гостям?» мучить неймовірно велика кількість наречених. Я в цьому питанні дотримуюся практичності і завжди рекомендую моїм парам вибирати подарунки так, щоб вони могли і здивувати, і принести користь гостю весілля. З цієї причини на весіллях я не рекомендую дарувати гостям маленькі дрібнички за участь у конкурсах. Тому що, як правило, в кінці вечора доводиться спостерігати гнітючу картину: дрібнички або залишені на столах, або валяються на підлозі.

Щоб цього уникнути, краще за все підготувати для гостей порядку 3-х хороших цінних подарунка і розіграти їх в кінці вечора.

Тепер розповім про одну таку ідею подарунка. Називається вона «Подарунковий сертифікат». Його зручність і унікальність полягає в тому, що ви і тільки ви можете вирішити, яку цінність укласти в його зміст. При цьому цінність, вибачте за тавтологію, дійсно повинна бути цінною. Наведу приклади. Наприклад, ви можете подарувати гостю похід в ресторан разом з вами за ваш рахунок. Або ж ви можете подарувати гостю те, в чому ви справжній фахівець.

Наприклад, я знаю історію про те, як одна пара подарувала гостеві сертифікат на довічне стоматологічне обслуговування у нареченого, який, як ви вже здогадалися, працював стоматологом. Не менш прекрасними і пам’ятними будуть і сертифікати на подарунки, які стануть в нагоді в побуті, при особистому користуванні.

Я ніколи не забуду щасливе обличчя хлопця, який виграв сертифікат в Летуаль. «У вихідні піду з дівчиною в магазин купувати парфуми!» — кричав він від радості.

Мені особисто якось на весіллі пощастило виграти сертифікат на стрілянину з пістолета. Я назавжди запам’ятаю день, коли я відвідав тир. І я ніколи не забуду тих, хто подарував мені можливість відчути ці емоції. Адже це емоції на все життя!

І на закінчення. Визначившись з цінністю, вам залишається лише зробити відповідний стилю весілля дизайн сертифіката та роздрукувати його. Удачі в креативі вашого подарунка!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *