Що символізують кільця на різних пальцях

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що символізують кільця на різних пальцях?

Багато людей люблять носити прикраси на руках, і мова йде не тільки про жінок, але і чоловіків. Ми всі звикли до того, що люди обмінюються обручками під час весілля. Після церемонії вони надягають їх і більше не знімають. Це повинно символізувати вічну любов і клятву бути завжди разом. А ось що означають кільця на інших пальцях? Чи мають вони такий символічний сенс? Саме в цьому ми спробуємо розібратися сьогодні.


          Что символизируют кольца на разных пальцах

Великий палець

Ви не помічали, що лише деякі люди звикли прикрашати свій великий палець, особливо серед чоловіків? Тому лише впевнені в собі і сильні особистості носять подібні прикраси. Як правило, це енергійні, прямолінійні, наполегливі і часом войовничі люди. Також їм властива деяка агресивність. В самій гарячій сварці вони завжди стоять на своєму, і переконати цих темпераментних осіб абсолютно неможливо. Однак такі люди добре знають свої сильні і слабкі сторони, саме тому намагаються згладити гострі кути характеру такою прикрасою.

Психологи також вважають, що ті люди, які ризикують прикрашати свій великий палець кільцями, шукають самоствердження в житті, особливо в інтимній сфері. Коріння цієї традиції ведуть нас в античну Грецію. В ті часи хоробрі воїни вважали великий палець на руці символом мужності і всіляко намагалися захистити його під час битви, а для цього відмінно підходили металеві кільця.


          Что символизируют кольца на разных пальцах

Вказівний палець

Цей палець здавна відповідав за могутність і силу людини. Найвідоміші особистості, носили свої кільця саме на вказівному пальці. Така прикраса означало гордість і вольовий характеру його власника. Існує ще одна особливість, яка стосується того, на який саме руці носити кільце. Прикраса на вказівному пальці правої руки, свідчило про розсудливості людини, а лівою – істерії і зверхності.

Багато фахівці також стверджують, що якщо сором’язлива людина одягне кільце на вказівний палець, то подолає всі сумніви в собі і невпевненість. Така прикраса має підвищити самооцінку та допомога стати більш рішучим.

Середній палець

На середній палець надягають кільця ті, хто занадто сконцентрований на собі і має завищену самооцінку. Тут можна помітити певну закономірність. Розмір каменю на кільці прямо пропорційний зростанню самовпевненості. Чим він більше, тим негативні риси характеру проявляються сильніше. На цей палець рекомендується надягати фамільні кільця, щоб підкреслити спорідненість і зв’язок з предками. Якщо у вас в житті виникли якісь труднощі і проблеми, то надівши кільце на середній палець, ви зможете знайти сили подолати. Врятує воно навіть довічних невдах, приманити до них удачу.

На цей палець одягають обручки ті, хто вірить у різні духовні практики, фатум або карму. Наприклад, йоги або буддисти.

 


          Что символизируют кольца на разных пальцах

 

Безіменний палець

В православній вірі заведено під час вінчання одягати обручку на праву руку, а саме на безіменний палець. Так людина демонструє свій сімейний статус. Фахівці рекомендують вибирати саме золоті кільця, так як це колір сонця. Тоді шлюб буде міцніше і щасливішим.

Крім сімейних уз, кільце на безіменному пальці може означати творчу натуру людини, любов до мистецтва, мрійливість. Напевно, тому більшість акторів, художників, танцюристів, прикрашають саме цей палець. Такі люди звикли насолоджуватися кожним моментом свого життя, отримувати задоволення і радіти. Скромне кільце вказує на впевнену і врівноважену вдачу, а велика – на неспокійну і бурхливу особистість. Якщо ви мрієте про славу і успіх, тоді вам варто задуматися про перстень на безіменному пальці.

Мізинець

Мізинчик найменший, але не менш важливий, ніж інші, пальчик на руці людини. Носити прикраси на ньому може бути незручно, та й не звично. Проте це не зупиняє багатьох людей, більшість з яких бізнесмени, лікарі, дипломати. Вважається, що така прикраса може посприяти спритності рук, розумовим здібностям і красномовству людини.

Психологи також вважають, що кільце на мізинці носять інтригани і виверткі особи. Для жінок воно означає легковажність і кокетство. Також такі люди відрізняються азартностью, і часто встряють у авантюри.

 


          Что символизируют кольца на разных пальцах

 

Пальці ніг

Такі прикраси люди носять значно рідше. Фахівці стверджують, що особи, які прикрашають свої пальчики на ногах, бажають виділитися з натовпу. Іноді, це може означати завищену самооцінку або прагнення перевершити інших.

Ваш Wedding.ua!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *