Ситцеве весілля – 1я річниця весілля

 

Ситцевая свадьба – 1я годовщина свадьбы

Після закінчення одного року спільного життя відзначають Ситцеве весілля. Перший рік шлюбу молодята повинні звикнути жити разом, почати вивчати і розуміти один одного, розділити домашні обов’язки і навчиться приймати спільні рішення. У цей період спільного життя подружжя дізнаються особливості манери поведінки своєї другої половинки, а також звичаї і традиції з життя родини чоловіка. Поведінка пари в період залицяння трохи відрізняється від того часу коли чоловік і жінка починають жити разом і вести спільний побут. Тому можуть настати перші розчарування, пов’язані з проявом нових рис характеру свого партнера. Це один з найважчих періодів для нової сім’ї і потрібно проявляти неабияке терпіння один до одного, що згодом допоможе вам рухатися у потрібному напрямку для створення міцної сім’ї. Обов’язково відсвяткуйте свою першу річницю весілля (ситцеве весілля) – це перший і дуже важливий свято молодої сім’ї.

 

Символ 1й річниці весілля:

Ситець – тонка і нетривка тканина, яка символізує такі ж неміцні відносини молодої сім’ї в перший період спільного життя. Існує ще одна версія пороисхождения назви Ситцевій весілля. Зазвичай в перший рік після весілля, молодята ведуть дуже активне сексуальне життя і тому ситцева постільна білизна швидко зношується і надалі нагадує марлю. Друга назва цієї річниці — Марлева весілля.

 

 

Ситцевая свадьба – 1я годовщина свадьбы

Квіти 1й річниці весілля:

Гвоздика (інші версії: братки, квітка апельсина).

 

Дорогоцінні камені 1й річниці весілля:

Олівін, перли.

 

Колір 1й річниці весілля:

Білий (інша версія: жовтий).

 

Традиції 1й річниці весілля:

За традицією чоловік і дружина обмінюються хусточками з ситцю або бавовни і зав’язують на них вузлики на знак міцної любові і вірності на все життя. Після чого вимовляють клятву вірності один одному. На ситцеве весілля прийнято відкрити пляшку шампанського, залишену з дня одруження.

 

Подарунки на 1ю річницю весілля:

  • сорочки, сукні, халати, рукавички та інша одяг з натуральної або бавовняної тканини;
  • рушники, скатертини, постільна білизна, серветки і т. д.;
  • в’язані або плетені речі для дому та побуту;
  • сумки, кошики;
  • дорогоцінні прикраси.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *