Срібне весілля – 25я річниця весілля

 

Серебряная свадьба – 25я годовщина свадьбы

Після закінчення двадцяти п’яти років спільного життя відзначають Срібне весілля. Це дуже значуща дата, яку слід відзначати в колі родичів і друзів. Ця річниця говорить про те, що шлюб проіснував чверть століття, набуває неабияку цінність (як і срібло, що символізує цю річницю) і заслуговує неабиякої поваги до подружжя, які зуміли зберегти свої стосунки і почуття, протягом цих років. Не кожна пара може похвалитися тим, що пройшовши безліч випробувань і подолавши велику кількість перешкод, вона має честь відсвяткувати Срібне весілля. Це рубіж, коли діти вже виросли і подружжя готуються виховувати онуків (може дехто вже успішно цим займаються). Якщо ви прожили 25 щасливих років у шлюбі, то цей ювілей є гарним моментом, щоб узаконити свої стосунки перед Богом. Здійсніть обряд вінчання (якщо, звичайно, ви цього ще не робили).

 

Ця одна з весільних річниць, яка має одну назву практично у всіх країнах.

 

Символ 25й річниці весілля:

Срібло – дорогоцінний метал. Символічно порівнюється колір срібла з сивим волоссям, які з’являються у подружжя після закінчення двадцяти п’яти років спільного життя. У свою чергу сивина символізує мудрість людини. Так і в шлюбі вважається, що до Срібного весілля в родині править розсудливість і здоровий глузд, що вже не дозволяє виникати сварок через дрібниці. Цього металу здавна приписували надприродні якості. Срібні амулети захищають людину від пристріту, чаклунства і поганого впливу. З віком у чверть століття (срібне весілля), шлюб теж отримує подібну захист.

 

 

Серебряная свадьба – 25я годовщина свадьбы

Квіти 25й річниці весілля:

Ірис (інші версії: білий ірис).

 

Дорогоцінні камені 25й річниці весілля:

Срібло (інші версії: зелений гранат).

 

Колір 25й річниці весілля:

Срібний (інші версії: сірий металік).

 

Традиції 25й річниці весілля:

Річниця Срібного весілля багата на традиції та обряди. Основний і найвідомішою є традиція обміну срібними кільцями, що подружжя повинні носити на середньому пальці, поруч з обручками. Є варіанти цього обряду. В одному з них ці кільця носять на безіменному пальці, разом з обручкою. В іншому варіанті обручки знімаються і ховаються, а їх місце займають нові, срібні кільця.

Ранок повинно починатися з обряду «першого поцілунку». Прокинувшись, подружжя повинні поцілувати один одного і вимовити слова любові, призначені своїй половинці.

У наших предків також існувала традиція «вмивання». Мужі дружина повинні були перевершити один одного річковою водою з срібного глечика, яку повинні були набрати разом. Це робилося три рази і мало певний сенс. Перше умивання омолаживало подружжя, як би змиваючи частина прожитих років. Друге – змивало прожиті біди і нещастя, що накопичилися за роки спільного життя. Третє символізувало очищення перед початком нового щасливого життя подружжя.

 

Подарунки на 25ю річницю весілля:

В якості подарунка на Срібне весілля підійде весь спектр виробів з срібла.

  • Срібні прикраси (браслети, ланцюжки, браслети, амулети);
  • Столове срібло;
  • Срібні годинники;
  • Фоторамки, брелоки, запонки;
  • Різні аксесуари зі срібла (шпилька для краватки, брошка);
  • Статуетки, підсвічники;
  • Злиток срібла або срібна монета (можна придбати в банку);
  • Чаша з гравіюванням;
  • Ікона в срібній оправі;

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *