Сталеве весілля – 11a річниця весілля

 

Стальная свадьба – 11я годовщина свадьбы

Після 11 років шлюбу, пара святкує річницю, іменовану як Сталеве весілля. Проживши досить тривалий термін разом, подружжя можуть пишатися тим, що змогли пережити часи злетів і падінь і зберегти любов і розуміння. Багато сімей не витримують перевірку часом і розпадаються до 11го ювілею весілля, але ті, хто відзначає або вже відзначили Сталеву весілля, мають всі шанси на довгий і щасливий шлюб. Відносини подружньої пари стали міцними, згуртованими і стабільними, як сталевий каркас фундаменту будинку.

 

 

Символ 11ї річниці весілля:

Сталь – твердий і міцний метал і символізує силу, завзятість і стабільність. У сімейному житті ідилія часто змінюється сварками (і навпаки), і тільки найбільш витримані пари можуть створити міцну сім’ю. Тому властивості сталі, дуже добре характеризують відносини подружжя.

 

 

Стальная свадьба – 11я годовщина свадьбы

Квіти 11ї річниці весілля:

Тюльпан (інша версія: азалія).

 

Дорогоцінні камені 11ї річниці весілля:

Бірюза, цитрин (інша версія: помаранчевий топаз).

 

Колір 11ї річниці весілля:

Срібний (інша версія: світло-сірий).

 

Традиції 11ї річниці весілля:

Вважається, що в перший рік молодята ще не стали справжніми чоловіками, вони лише намагаються усвідомити всю серйозність шлюбу. Далі починається відлік десяти років, які будуть для них випробувальним терміном. Існує давня традиція, обряд посвячення в дружини. На світанку дружини йшли до водойми і повинні були зануритися у воду (ця процедура повинна була тривати не менше 10 хвилин), після чого одягалися в білі одежі. Тепер вони були готові до посвяти. Ще однією традицією Сталевий весілля є обмін найдорожчими особистими речами.

 

Подарунки на 11ю річницю весілля:

  • Сталеві не гострі вироби;
  • Посуд, відерця для шампанського з нержавіючої сталі;
  • Набори автомобіліста і різні інструменти;
  • Ювелірні прикраси з символікою річниці;
  • Спортивний інвентар;
  • Годинник, браслети, кільця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *