Святкування ювілею компанії у Дніпрі: на що звернути увагу?

Святкування ювілею компанії у Дніпрі: на що звернути увагу?

MYevent

День народження фірми або ювілей компанії − важлива подія в житті кожного колективу, незалежно від числа штатних одиниць. Щоб гідно відсвяткувати ювілей компанії, потрібно підготуватися до цього заходу заздалегідь. Саме правильне рішення − звернутися до професіоналів event-агентства . Якщо ж з якихось причин ви вирішили взяти організацію свята на себе, будьте готові до того, що доведеться продумати всі дрібниці.

План свята

Проведення корпоративних заходів завжди починається зі складання плану урочистості. У цьому можуть допомогти самі співробітники. Розпитайте у колег, яким вони бачать свято, де його краще провести, який сценарій буде найбільш цікавим.

Найчастіше вже на цьому етапі масовики-витівники розуміють, що поодинці нести весь тягар передсвяткових клопотів не вийде і звертаються в профільне event-агентство. Чому вам допоможуть фахівці? Для початку складуть кошторис, виходячи з бюджету, виділеного під організацію заходу. На підставі розрахунків можна вибирати місце проведення свята.

Якщо фінансові ресурси обмежені, можна влаштувати вечірку в офісі: в цьому випадку можна заощадити на оренді залу, зате потрібно враховувати, що доведеться або самим наводити після ювілею порядок, або нести витрати на послуги клінінгової компанії. Бюджет дозволяє відсвяткувати подію в розважальному закладі? Озвучте свої переваги професійним організаторам, і вони проведуть моніторинг свіжих пропозицій місцевих кафе, ресторанів, пабів, клубів, підберуть відповідний вам варіант.

Якщо бенкетний зал буде працювати тільки для вас, можна продумати специфічне оформлення, яке відобразить рід діяльності вашої компанії, її особливості.

Також важливо не упустити такі моменти, як:

  • розсилання іменних запрошень на урочистості для партнерів, клієнтів, важливих гостей, якщо такі будуть на вашій вечірці на честь ювілею компанії;
  • підготовка схеми посадки гостей у відповідності з правилами етикету (особливо важливо в тих випадках, коли торжество носить офіційний характер);
  • послуги трансферу для доставки гостей до святковому майданчику і назад;
  • підготовка подарунків і сувенірів (найчастіше оформлені у фірмовому стилі для додаткової реклами).

Особливості сценарію

Сценарій проведення корпоративного заходу  у Дніпрі безпосередньо залежить від його формату. Якщо мова йде про урочистості з офіційним характером, то можна організувати його у вигляді ходи по червоній доріжці та нагородження кращих працівників. На другий, менш формальної частини, передбачте виступ артиста на корпоративі. Важливо пам’ятати, що запросити зірку потрібно заздалегідь, щоб потрапити в її графік.

Для невеликої фірми, як правило, такі масштабні дійства не характерні. В цьому випадку потрібно підібрати ведучого на корпоратив, професіонал сам запропонує вам на вибір кілька сценаріїв, виходячи з побажань і переваг гостей, а також їх вікової категорії.

Веселі конкурси і жарти, запальна дискотека на танцполі і майстер-класи − все це зможуть організувати співробітники event-агентства https://mywayevent.com/ . Вам залишиться тільки насолоджуватися відпочинком у приємній компанії товаришів по службі.

MYevent

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *