Тематична весілля

Класична весілля з пишним бенкетом – це найпопулярніший формат сучасної весілля, але конкурсами і тамадою вже нікого не здивуєш. А ось оригінальна тематична весілля – зовсім інша справа. У вас з’являється можливість проявити фантазію, свою індивідуальність і втілити в життя найсміливіші ідеї. Все, що потрібно, вибрати тему і приступити до її реалізації.

Вибираємо тему

Спочатку розберемося в значенні самого поняття – тема весілля. Якщо коротко, то це стиль або ідея, яка червоною лінією пройде через всю весілля і повинна бути помітна в кожному елементі.

Як вибрати тему весілля? Зверніться до себе, щоб зрозуміти, що ви дійсно любите найбільше. Це можуть бути, наприклад, старі фільми або якийсь конкретний фільм, історична епоха, визначений осіб та інше. Можливо, ви з дитинства мріяли про щось особливе, але вже забули. Настав час згадати.


          Тематическая свадьба

Ми допоможемо вам в організації тематичного весілля самими яскравими ідеями. Так що всім не визначилися з темою весілля парам представляємо ТОП весільних тим 2018 року.

Кольорова весілля

Для веселих, енергійних і життєрадісних пар ідеально підійде квітчаста весілля. Буйство фарб і яскравих квітів створять незабутню атмосферу свята. Червоний, зелений, жовтий, синій – те, що вам потрібно. Нехай в кожному елементі весільного декору, нарядів і страв буде частинка кольору. Наприклад, нареченому підійдуть яскраві в кольорову смужку шкарпетки, краватку і сорочка. Його друзі нехай надінуть різнокольорові піджаки, а подружки нареченої – сукні. Букет нареченої і бутоньєрка нареченого повинні бути виготовлені з різних яскравих кольорів. Замовте барвистий торт і прикраси для залу. Підійдуть цукерки, паперові декорації, різнокольорові свічки і ліхтарики, стрічки, квіти. Головна ідея такої весілля – багато фарб не буває.

Спортивна весілля

Всім, хто займатися або захоплюватися спортом, цікавою стане спортивна весілля. Церемонію розпису можна провести на стадіоні чи у спортивному залі. Нехай наречений і наречена надягне кросівки або кеди, це зайвий раз підкреслить тематику весілля. Виберіть певний вид спорту і додайте його спорядження в декор. Наприклад, баскетбольні або футбольні м’ячі, бейсбольні битки, рукавиці для боксу та ін. Таке весілля буде відмінно виглядати на фотографіях. Попросіть друзів зіграти з вами, і нехай фотограф збереже цей момент. Запрошення на весілля, декор залу і навіть весільний торт повинні відповідати темі весілля. Також підготуйте заздалегідь рухливі конкурси, змагання та естафети.


          Тематическая свадьба

Зелене весілля

Якщо ви плануєте весілля влітку, чому б не скористатися тим, що дає природа. Зелене весілля передбачає наявність зелені, квітів, природних елементів в декорі – як ніби ви сидите посеред клумби. Всі відтінки зеленого, білого і ніжні тони кольорів будуть вам просто необхідні. Виберіть простору альтанку або відкриту веранду на свіжому повітрі і буквально заповніть її зеленню. З матеріалів використовуйте льон, мішковину, дерево і живі квіти. Нехай усюди стоять зелені вазони різної величини і розмірів, а меню наповнюють свіжі салати, овочі і фрукти.

Вінтажна весілля

Одним з улюблених видів весіль є вінтажна весілля. Вона виходить з особливо ніжною і зворушливою. Пам’ятайте вінтаж – це старовина. Постарайтеся розшукати якомога більше старовинних елементів та аксесуарів: старі крісла-гойдалки, стільці, тумбочки, дзеркала та ін. Матеріали – це постарене мереживо, дерево. Кольори обов’язково приглушені, наприклад, Тіффані, ніжний бузковий або рожевою. Впишуться в інтер’єр старі фотографії в рамках, листи, дерев’яні таблички. Використовуйте все, що раніше вважали застарілим і непридатним для створення неповторної атмосфери давніх часів.

Вибір за вами!

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *