TEMPERLEY LONDON BRIDAL ВЕСНА-ЛІТО 2019 – богема і гламур

TEMPERLEY LONDON – один з найбільш яскравих весільних брендів на британському модному ринку. Яскравий прихильник богемного стилю, ручної вишивки та гламуру, представляє не тільки красиві, але й зручні весільні сукні. У новій колекції головним акцентом став корсет. Він не тільки дозволяє підкоригувати форми нареченої, але також додає сексуальності образу нареченої.


          TEMPERLEY LONDON BRIDAL ВЕСНА-ЛЕТО 2019 – богема и гламур

Колекція TEMPERLEY LONDON BRIDAL ВЕСНА-ЛІТО 2019 – це переважно силует рибка. Ліф являє собою корсет, який злегка прикрашений вишивкою та бісером. Він ідеально підкреслює талію і груди, відкриває плечі. Саме використання корсета, дозволяє нареченим з неідеальною фігурою виглядати надзвичайно в сукні-рибці, приховавши всі недоліки і підкресливши достоїнства. Спідниця зверху приталені, спадає вниз красивими складками з тонкого шифону та мережива.

Тему весни у новій колекції представляє тонке шифонове плаття, яке прикрашено дрібними квітами сірого, рожевого і білого кольору. Вони щільно покривають закритий ліф і довгі рукави сукні і плавно розсіюються ближче до спідниці. Підкреслює талію тонкий білий пасок, а спідниця вільно спадає в підлогу. Цей наряд виглядає повітряно і невагомо. Нареченій в ньому буде легко і зручно протягом усього свята.


          TEMPERLEY LONDON BRIDAL ВЕСНА-ЛЕТО 2019 – богема и гламур

Яскравою родзинкою весняно-літньої колекції від TEMPERLEY LONDON стала сукня з квітковим принтом. Силует рівний з акцентом на талії і довгою спідницею в підлогу. Основа сукні біла з відкритими плечима. Поверх сукні надівається прозора сітка, на якій вишиті яскраві квіти. Завдяки цьому на руках і шиї створюється враження, ніби візерунок прикрашає саме тіло, так як сітка зливається з кольором шкіри. Далі квіти розходяться по всій довжині плаття неймовірним каскадом. Сама весна, у своєму буйство фарб, живе в цьому вбранні. Будь наречена, вибираючи його для святкування весілля, відчує себе квітучою і життєрадісною весною.


          TEMPERLEY LONDON BRIDAL ВЕСНА-ЛЕТО 2019 – богема и гламур

Колекція TEMPERLEY LONDON BRIDAL ВЕСНА-ЛІТО 2019 це дійсно весна, в самому яскравому її прояві. Ми можемо побачити її в кожному плаття завдяки легким тканинам, яскравим кольорам і цікавим силуетам.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *