Тест – тип чоловіка

Часто ми скаржимося на те, що зустрічаємо недостойних чоловіків, які розбивають наші серця. Але подумайте тільки, адже ми самі їх обираємо. Можливо, проблема не в чоловіках, а в нас? Можливо, ми самі підсвідомо обираємо тих партнерів, з якими неможливо побудувати щасливі відносини.

Тому, для початку варто розібратися в собі. Ми підготували для вас невеликий тест, за допомогою якого ви зможете дізнатися більше про свій характер і про те, як вибір чоловіка впливає на наше життя.


          Тест – тип мужчины

Виберіть зображення того чоловіка, який вам найбільш симпатичний, так сказати «ваш тип». І подивимося, що цей вибір розповість про вас.

 • Ви шукаєте «чоловіка-батька»

Вам потрібен захист і сильне плече. Більше всього на світі ви мрієте бачити поруч людину, з якою можна бути слабкою і примхливої дівчинкою. Чоловіка, який стерпить всі ваші витівки, а після владнає їх наслідки.


          Тест – тип мужчины

Дуже часто такого партнера шукають жінки, у яких не було батька. Їм доводиться шукати людину, здатну замінити його і принести відчуття повної сім’ї. Безперечно, з «чоловіком-батьком» жінка відчуває себе впевнено і спокійно.

 • Ви шукаєте «чоловіка-дитини»

Звикнувши грати роль матері для всієї своєї родини, ви шукаєте чоловіка, про який зможете піклуватися. Адже лише так ви відчуваєте себе потрібною і важливою персоною в його житті. Для вас неймовірно важливо бути авторитетом у родині, без ваших порад і допомоги всі пропадуть.


          Тест – тип мужчины

Такі жінки дуже турботливі та люблячі. Вони з задоволенням присвячують всю себе сім’ї і коханому чоловікові, намагаючись зробити його життя безхмарним. Неймовірно терплячі і віддані супутниці, які, однак звикли домінувати і потребують цього найбільше.

 • Ви шукайте незалежного чоловіка

Для вас дуже важливо відчувати свободу у стосунках. Ви відбулася сильна особистість, яка не готова жертвувати особистими інтересами заради інших, та й не бачить у цьому сенс. Вам потрібен чоловік, який поділяє ці погляди. Такий же успішний і самостійний, як і ви. Він відмінно розуміє і підтримувати всі ваші прагнення і не стане дорікати за невимитий посуд або не випрану білизну.


          Тест – тип мужчины

Відносини між такими людьми будуються на довірі та взаємоповазі, а також на особистому просторі. Ви в першу чергу друзі та партнери, а вже потім подружжя. Тому допомагаєте один одному в досягненні поставлених цілей. Тільки сильний і розумний чоловік зможе оцінити всі переваги такого шлюбу і стати для вас ідеальним партнером.

 • Ви шукаєте «чоловіка-одного»

Для вас найголовнішим є участь в житті вашого чоловіка. Ви повинні стати хорошими друзями, розділяти всі інтереси і захоплення. Ви прагнете зрозуміти його почуття і бути одним цілим. Зазвичай жінки, які потребують такого роду відносинах відносяться до типу «жінки-сестри». Вони намагаються знайти спільне хобі та проводити якомога більше часу разом зі своїм чоловіком.


          Тест – тип мужчины

Такі відносини передбачають рівноправне партнерство і якусь схожість темпераментів. Ви завжди готові прийти на допомогу один одному, дати слушну пораду або разом зробити щось абсолютно божевільна. Це неймовірно зближує і зміцнює сім’ю. Однак дівчатам варто проявити гнучкість і стриманість, надмірна увага може налякати вашого партнера.

Щоб побудувати щасливі відносини і міцну сім’ю, вам слід розібратися в собі. Якого чоловіка ви шукаєте? Він повинен оберігати і захищати вас, або навпаки, дати повну свободу? Тільки знайшовши відповіді на ці питання, ви зможете рухатися в правильному напрямку. Може бути ваш ідеальний партнер перебувати зовсім поруч, і весь цей час ви просто не помічали його. Удачі вам.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *