Типи гостей на весіллі – весела класифікація

«Щастя і здоров’я» сподівається побажати молодятам кожен гість на весіллі. І ті, хто заздалегідь підготував листівки з віршами, і ті, хто обмежитися тільки цим побажанням. І коли наречений з нареченою в сто перший раз чують, що головне це здоров’я і щастя, усмішка так і напрошується сама.

Ми добре знаємо весільні меми, над якими всі сміються, але все ж повторюють їх з року в рік на кожному весіллі. Будьте впевнені, ваш свято не стане винятком, як би ви не старалися. Легко пережити цей день і не втратити оптимізм допоможе наша весела класифікація гостей. Просто постарайтеся відшукати цих персонажів на вашому весіллі, і настрій неодмінно покращиться!


          Типы гостей на свадьбе – веселая классификация

Холостяк

Це чоловік одягнений бездоганно і за останньою модою. Він приділяє особливу увагу своїй зачісці, активно користується гелем або фіксують лаком. Шлейф дорогого одеколону переслідує його скрізь, а очі бігають в пошуку привабливою подружки нареченої. Такий чоловік упевнений у собі, він намагається бути помітним в компанії і постійно жартує. Скромність і стриманість – це не про нього. Холостяк любить хизуватися дорогими годинниками або машиною перед усіма гостями без розбору.

Сильна незалежна жінка

Жіночий прототип холостяка. Це незаміжня жінка, яка любить повторювати, що їй ніхто не потрібен, і вона взагалі проти заміжжя. Але в глибині душі вона мріє знайти свого чоловіка, і часто прямо на вашому весіллі. Така жінка любить одягатися зухвало і всім своїм виглядом показувати, що готова до всього. «Сильну незалежну жінку» можна легко обчислити на весіллі за яскравого макіяжу і височенних підборах.


          Типы гостей на свадьбе – веселая классификация

Базіка

Це людина, яка говорить про все на світі, і особливо про те, що гості не хочуть чути. Його рот не закривається навіть під час прийому їжі. За п’ять хвилин спілкування з такою людиною ви дізнаєтеся все про його особисте життя, дітей, домашніх вихованців, начальника на роботі і як він вибирав костюм на весілля. Алкоголь робить такого гостя ще більш буйним і нестерпним. Він може співати, травити анекдоти і читати вірші в самий несподіваний момент.

Актриса

Є люди, які дуже люблять ридати на чужих весілля. І це зовсім не тому, що вони такі чутливі. Просто їм здається, що так краще їх помітять. Актрисам важливо відчувати увагу глядачів і перевтілюватися в різні ролі. А вміння викликати сльози, як відомо, під силу далеко не кожній голлівудській актрисі. Ось наші жінки і тренуються.

Майстер з тостом

Деякі гості на весіллі люблять прикластися до чарки і з усіх сил намагаються залучити до цього інших. Їх не зупиняє відмова або поважна причина не пити алкоголь. Майстер з тостів може споїти всіх гостей, якщо дати йому волю. Особливо така людина любить говорити тости, адже пити без тосту негарно. Тому, як тільки закінчується один тост, тут же починається інший.

Критик

Людина, яка знає все краще за інших. Для нього немає межі досконалості. Страви на вашому столі пережарены або недосолены, вино дешеве, а музиканти нудні. Критик не соромиться розповідати про всі «недоліки» весілля іншим гостям і постійно ходить з кислою міною.


          Типы гостей на свадьбе – веселая классификация

Селфиман

Молоді люди, які не можуть розлучитися зі своїм смартфоном. Вони, навіть сидячи за столом, примудряються переглядати стрічку новин і лайкати фотографії інших. Для селфиманов головною цінністю вашого весілля є фотографії. Будьте готові до того, що вони будуть знімати буквально все навколо, починаючи від своєї тарілки і закінчуючи дзеркалом в туалеті.

Хом’як

Людина, яка прийшла на весілля з метою з’їсти якомога більше. Часто він приносить з собою судочки, які збирає кращі закуски з усіх столів. Хом’як не зупиниться ні перед чим, адже, він твердо вирішив наїсти свій подарунок. І навіть якщо ви не запрошували його на весілля, хом’як все одно знайде спосіб на неї проникнути.

А яких персонажів доводилося зустрічати на весіллі вам?

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *