Топ-5 скарг гостей на весілля

Весілля — подія переважно веселе й радісне, але, на жаль, не завжди і не для всіх. Є моменти, які здатні «вбити» будь-яке торжество.

Отже, ми склали список найпоширеніших скарг гостей на весілля, щоб ви, займаючись організацією власного свята, постаралися уникнути помилок.

5 місце — Нетовариські і нудні гості

Нерідко буває так, що друзі з боку нареченого і нареченої не знайомі. І навіть так, що гості з одного боку запрошені двома-трьома компаніями, а що ще гірше — по одинці.

Якщо ви покликали на весілля шкільну подругу, приятельку з університетської групи, сусідку по сходовому майданчику і колегу з роботи, не варто дивуватися, що веселитися на вашому весіллі не буде ні одна з них.

Топ-5 жалоб гостей на свадьбы
iving.msn.com, glamour.com

Якщо є можливість і гості не приїжджають з іншого міста прямо в день весілля, то необхідно познайомити їх між собою заздалегідь, щоб уникнути незручності на самому торжестві і щоб гості не нудьгували.

Для цієї мети відмінно підійдуть мальчишник і дівич-вечір або просто дружня зустріч в кафе за «чаркою чаю», куди можна покликати і гостей нареченого і гостей нареченої.

4 місце — Небажані гості

Коли гості не знайомі — це ще півбіди. Але коли вони чудово знають один одного і відверто недолюблюють — ось це вже проблема грізнішою.

Звичайно, заради вас в такий урочистий і важливий день навіть люди, між якими стався серйозний конфлікт, повинні забути про розбіжності і як мінімум зберігати нейтралітет. Але всі люди різні, тому ви не можете бути до кінця впевнені, що алкоголь не підштовхне їх до сварки. Та й напруга в будь-якому випадку буде відчуватися на відстані, що може збентежити інших гостей.

Топ-5 жалоб гостей на свадьбы
huffpost.com

Щоб уникнути подібної ситуації заздалегідь поговоріть з кожної з конфліктуючих сторін окремо або влаштуйте їм «очну ставку».

Поясніть, що їхні стосунки — це їх особиста справа, але для вас важливий кожен з них і хочеться, щоб вони обидва були присутні на весіллі. Попросіть друзів не чіпляти один одного під час урочистості і не псувати настрій ні собі, ні оточуючим. Впевнені, вони вас зрозуміють і підтримають.

3 місце — Довгі і нудні тости

Як не прикро, але цього вам навряд чи вдасться уникнути, якщо тільки у вас не молодіжне весілля, де з родичів присутні тільки батьки.

Весільні традиції поступово змінюються, і зараз все рідше гості вимовляють довгі урочисті промови, часто схожі одна на іншу, як брати-близнюки.

Сучасна молодь віддає перевагу підходити до питання привітання креативно: промови часто супроводжуються відеороликом власного виробництва, оригінальними подарунками або навіть піснями і танцями, підготовленими спеціально, щоб порадувати молодих.

Але старше покоління досі читає вірші з листівок, замість колективного привітання кожен член сім’ї виголошує довгу, часто плутану мову, а для бабусь і дідусів весілля і зовсім представляються єдиною можливістю дати напуття молодим. Тому їх вітальне слово перетворюється в вітальну лекцію з спогадами про минуле і радами на всі випадки життя.

Топ-5 жалоб гостей на свадьбы
bridalguide.com, huffingtonpost.com

Від цього нікуди не дітися, залишається тільки заплатити данину традиціям і мужньо винести всі привітання з посмішкою на обличчі.

Нареченому і нареченій, якщо вони побоюються подібного казусу, краще заздалегідь обговорити це з ведучим, який зможе м’яко і ненав’язливо «закруглити» тривалі привітання.

2 місце — Довге очікування між церемонією і торжеством

Таке, на жаль, теж трапляється досить часто. Але тут все залежить тільки від самих молодят і того, наскільки добре вони продумали дозвілля своїх гостей на час між розписом і банкетом.

Щоб гості не ходили німими глядачами за молодятами і фотографом під час фотосесії, необхідно чим-то їх зайняти на годину-півтора, що зовсім не складно.

Про те, як можна розважити гостей під час фотосесії молодят, читайте тут.

Інший варіант — не влаштовувати спеціальну фотосесію, а відправитися куди-небудь разом з гостями і гарненько повеселитися. Або просто почати банкет в ресторані відразу після церемонії розпису, щоб вільного часу у гостей практично не було.

1 місце — Небажана дата весілля

Нареченому і нареченій завжди здається, що день їх весілля — самий важливий не тільки для них самих, але і для всіх, кого вони запросили розділити цю подію. Але це не завжди так.

Обираючи дату весілля, намагайтеся уникати сімейних свят, таких як Різдво, Великдень, також не варто «зазіхати» на День Святого Валентина, 8 березня і 23 лютого.

На новорічні та травневі свята, які в нашій країні тривають досить довго, багато планують поїздки на відпочинок за кордон, тому ставити людей перед вибором — відпустка або ваша весілля — теж не найкраща ідея.

Якщо серед ваших гостей є завзяті спортивні вболівальники, то краще триматися подалі від великих спортивних подій: буде неприємно, якщо гості на протязі всього дня будуть більше зацікавлені не програмою весілля, а тим, як би дізнатися рахунок.

Топ-5 жалоб гостей на свадьбы
huffpost.com

Проявіть увагу до гостей, і вони будуть вам вдячні! Якщо, прочитавши нашу статтю, ви виключите всі подібні ситуації, то вона цілком може стати для вас гарним керівництвом, як зробити веселу весілля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *