Варто запрошувати весільного спеціаліста з іншого міста?

Обмін кадрами є дуже неоднозначним рішенням для весільних організаторів. З одного боку, є можливість запросити самого кращого спеціаліста з іншого міста і отримати неймовірний результат. Але з іншого, у скільки обійдеться такий обмін? Адже треба оплатити проїзд і проживання. Не буде більш логічним підшукати заміну серед місцевих фахівців?

Цим питанням задалися і ми. Вислухавши багато думок та зібравши всю необхідну інформацію, ми готові підняти завісу і допомогти вам зробити свій вибір.


          Стоит ли приглашать свадебного специалиста из другого города?

Плюси і мінуси обміну кадрами

Щоб зробити правильний вибір і розібратися в даному питанні грунтовно, обов’язково потрібно порівняти плюси і мінуси обміну кадрами.

Плюси

 • орієнтація на якість послуг, можна вибрати справжнього професіонала
 • широкий вибір доступних фахівців
 • досить часто фахівці з інших міст беруть менше за свої послуги

Мінуси

 • додаткові витрати на проїзд і проживання
 • деякі фахівці можуть підняти вартість своїх послуг, працюючи в інших містах
 • форс-мажори і інші непередбачені обставини, коли фахівець не встигає до весілля


          Стоит ли приглашать свадебного специалиста из другого города?

Думка експерта

Вибір фахівців з інших міст України дає можливість нареченій вибрати хорошого фахівця в дуже «гарячі» дати, наприклад, 08.08 або 09.09 , коли в маленьких містах всі топові організатори, координатори, провідні зайняті. Є у цього і свої мінуси – обов’язковий райдер, але якщо рівень компанії виправдовує очікування нареченої і нареченого, переваги очевидні.

Шатохіна вікторія, керівник інтернет-ресурсу Wedding.ua

Як шукати весільного спеціаліста

Першим ресурсом, за допомогою якого ви почнете свій пошук, буде, звичайно, інтернет. Ми рекомендуємо вам звернути свою увагу на спеціалізовані весільні сайти і блоги. Це заощадить вам час і допоможе знайти найкращих професіоналів своєї справи. Наприклад, на нашому сайті розміщений каталог, в якому ви знайдете тільки перевірених фахівців і справжніх майстрів весільного ринку. В якості їх послуг ми впевнені на всі 100%, тому зі спокійною душею можемо радити вам каталог як основу для вашого пошуку.

Також обов’язково читайте відгуки клієнтів. Іноді саме вони допомагають нам зробити свій остаточний вибір. Також завдяки думку клієнтів ви зможете визначити не тільки рівень професіоналізму фахівця, а також характер і лояльність. А це дуже важливі риси для організації успішної весілля.

Ну і, звичайно, новинкою весільного ринку і одним з найбільш зручних способів пошуку фахівців, є наш весільний тендер. Вам не потрібно самим шукати інформацію, переглядати портфоліо і сторінки підрядників, просто залиште свою заявку з чітким переліком критеріїв, і фахівець сам з вами зв’яжеться.


          Стоит ли приглашать свадебного специалиста из другого города?

Побутовий райдер

Багато професіоналів включають вартість трансферу і проживання в ціну своїх послуг. Це набагато зручніше, оскільки нареченій не потрібно шукати підходящий готель і купувати квитки. Про це всіх осіб подбає сам.

Однак є й інший вид професіоналів, які хочуть, щоб їх забезпечили всім необхідним. Сюди ми включаємо переїзд, проживання, харчування, трансфер до місця весілля і назад. Також у фахівця можуть бути особливі побажання, наприклад, наявність особливого обладнання.

Вам потрібно обов’язково дізнаватися такі деталі, перш ніж укласти договір на надання послуг, так як райдер може істотно вплинути на ваші витрати і зайняти багато часу.

Як вибрати найкращого спеціаліста, покрокова інструкція.

Для того щоб максимально полегшити вам життя, ми пропонуємо список кроків, які допоможуть вдало вибрати будь-якого весільного спеціаліста.

Крок 1. Скласти список потенційних кандидатів

Крок 2. Переглянути портфоліо і пропозиції

Крок 3. Перегорнути відгуки

Крок 4. Поспілкуватися особисто

Крок 5. Зробити свій вибір


          Стоит ли приглашать свадебного специалиста из другого города?

Іноді в гонитві за найвідомішим або модним весільним фахівцем з іншого міста або навіть країни, ви можете втратити багато часу і все одно виявитися незадоволеним результатом. Не завжди дорожче означає краще, а популярність не гарантує майстерність. Однак якщо ви на всі 100% відсотків впевнені в тому, що цей чоловік зробить для вас чудо, тоді не варто боятися ризикнути. Запросити такого професіонала простіше, ніж може здаватися на перший погляд і будь райдер можна виконати, якщо у вас є підтримка близьких.

Ваш Wedding.ua!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *