Вчимося жити разом

Після вступу в законний шлюб, або прийнявши удвох осмислене рішення, ви вирішили жити разом. У будь-якому випадку це великий і відповідальний крок у житті кожної людини. У цей момент нікому не хочеться думати про проблеми і турботи, з якими неодмінно доводиться стикатися кожній парі живе разом вже тривалий час. Як правило, у самому початку, все будують спільні плани на майбутнє, починають облаштовувати свій будинок і намагаються втілювати свої мрії в реальність. Насправді ж, повсякденне життя складається з безлічі дрібних справ і обов’язків, в яких можуть виникнути непорозуміння та розбіжності, а будь-яка дрібниця може послужити причиною скандалу і викликати проблеми в самих ідеальних відносинах.

 

Учимся жить вместе

 

Початок відносин завжди прекрасно і повно романтики. Починаючи жити разом, ми деколи не помічаємо навіть найбільших недоліків свого партнера.У нашій свідомості він виглядає самим ідеальним чоловіком або найпрекраснішою жінкою на планеті.

 

Однак важливо знати і пам’ятати про деякі важливі аспекти повсякденного спільного життя, які допоможуть вам уникнути багатьох конфліктів і зробити ваше життя разом — краще. Спробуємо їх перерахувати:

 

потрібно пам’ятати для спільного проживання

 

  • Гроші є найбільш поширеним джерелом сварок у всіх молодих пар. Напевно, або ви, або ваш партнер, або ви обоє маєте постійну роботу, яка служить вам основним джерелом доходу. Проаналізуйте своє фінансове становище і розплануйте свій бюджет, в якому враховуйте не тільки повсякденні, але і непередбачені витрати. Це суттєво полегшить ваше спільне проживання.
  • Всі домашні турботи повинні бути загальними. Складіть список справ, які потрібно виконувати по дому і намагайтеся дотримуватися графік їх виконання. Наприклад, виділити один день в тижні для прибирання будинку або спільного походу по магазинах.
  • Стосунки з родиною свого партнера також часто може послужити причиною непорозумінь і нерозуміння. Один з вас, приміром, може наполягати на спільній поїздці до своїх батьків у кожні вихідні, всупереч бажанню свого партнера. Часто буває, що критикуючи один одного, ми мимоволі порівнюємо своєї коханої людини зі своєю матір’ю або батьком. Тільки повага, терпимість і спілкування допоможе вам подолати ці подібні проблеми. Дуже важливо розуміти, що наші партнери не наші батьки і не в змозі їх замінити. І раз вже ви прийняли рішення жити разом, то варто думати тільки про створення власної, незалежної сім’ї.
  • Навчіться спільно обговорювати і вирішувати виниклі проблеми. Якщо ви розумієте, що подібна бесіда перетворюється в суперечку і ситуація стає напруженою, використовуйте просте правило – порахуйте про себе до десяти, перед тим як починати злитися і надмірно емоційно доводити свою правоту. Це допоможе більш холоднокровно і розумно підійти до вирішення питання. Ні в якому разі не погрожуйте і не йдете з дому.

На додаток ви можете ознайомитися з кількома порадами для щасливих стосунків, і не забувайте, що любов вимагає постійної турботи і догляду. Шукайте у своєму партнері хороші якості і не бійтесь говорити про це один одному. Такі невеликі компліменти посприяють тому, щоб уникнути рутини дрібних негараздів і допоможуть прожити разом довге і щасливе життя.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *