Весілля навесні. Палітра весни, яка пожвавить ваші весільні столи

Немає кращого часу, ніж одружитися в сезон відродження і нових починань, і таким чином почати нову главу у своєму житті. Ми любимо весну не тільки за її метафоричне значення – ми любимо її за різноманітність фарб, яке вона приносить в декорації весільних столів.

Повітряні тканини, елементи сільського стилю, пастельні тони палітри, квіти півонії, магнолії і фрезії – всі ці весільні деталі наближають нас до весни!

Перехід від холодних тонів зими до яскраво танцюючим відтінкам літа народжує безліч варіантів при плануванні ваших весільних весняних столів з нескінченними колірними схемами на вибір.

 

Якщо Ваше весілля випало на ранню весну постарайтеся розбавити холод минаючої зими м’якими тонами. Наприклад, прикрасьте столи персиковими півоніями і півоніями кольору марсала. Також можна додати старовинних позолочених акцентів, зберігаючи основну палітру нейтральною і витримуючи всі в кремових тонах. Таким чином, у вас вийде передати насиченість і ніжність барв переродження сезонів.

Якщо ваше весілля намічається на розпал весни, підбирайте класичні і матові відтінки, кольори весняного рівнодення: жовтий, ніжно-голубий, зелений, блакитний, ніжно-рожевий.

Якщо ваше одруження припадає на кінець весни і в повітрі вже відчувається літо, об’єднайте два пори року, пом’якшивши грайливі кольорові сплески літнього періоду. Наприклад, яскраво-рожеві і апельсинові відтінки квітів можна врівноважити білими гарденіями. Свіжість на столах можна передати з допомогою додавання в декор цитрусових.

Якщо ви без розуму від мінімалізму існує ще одна тенденція. Вона полягає в тому, що при оздобленні дерев’яних столів за винятком головних квіткових композицій і столових приладів, сам стіл залишається порожнім, не накритим скатертиною. «Голий» сільський стиль столу не тільки ідеально вписується в навколишній посилення світ, але і фокусує увагу на головному – на жвавості флористики.

І на закінчення. Весна – це все те, що пов’язане з відновленням і оновленням природи, тож святкуйте та надихайтеся її свіжістю, яскравістю і чистотою. Дійте і експериментуйте в створенні своїх неповторних весільних прикрас столів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *