Весілля в американському стилі: як вона проходить?

Ця стаття доступна також українською мовою

Весілля в американському стилі істотно відрізняється від весілля за слов’янським традиціям. Конкурси для гостей більш спокійні, тони декору – пастельні, а між розпису в Рагсі і релігійною церемонією має пройти хоча б 10 днів. Як проходить весілля в Америці і чи можна її застосувати до наших умов?

Де проводять весілля

Це залежить від сезону: теплий або холодний. Влітку і навесні у США поширені виїзні церемонії на природі, з ошатно вдягненими гостями, обов’язкової квітковою аркою і священиком освячує союз. Наречену до вівтаря веде батько чи брат. Обов’язкове особа свята – дівчинка, flower-girl, одягнена у все біле і рассыпающая пелюстки квітів з великого кошика.

Взимку і холодної восени орендують розкішний ресторан або готель, щоб всім гостям було де розміститися. Зал прикрашають живими рослинами. Штучні квіти – рідкість.


          Свадьба в американском стиле: как она проходит?

Чим відрізняються традиції американської весілля

Немає звичного для нас викупу нареченої – головного етапу слов’янської весілля. Реєстрація в Загсі, як вже було сказано, не проводиться в день церемонії з гостями – пара вже розписалася майже два тижні тому, і час на це не витрачають. На відміну від весіль в Україні, де батьки та молоді часто організовують свято самі, в Америці організацією весілля займаються виключно агентства.

Замість криків ‘Гірко’ американці використовують дзвіночки для поцілунків. Їх ставлять навпроти кожного гостя, на столі, поруч з його гостьовою карткою. Коли гості хочуть, щоб молоді поцілувалися, вони дзвонять у дзвоники.

На весіллі завжди грає жива музика. Запрошують багато дітей – чим їх більше, тим жвавіше весілля. Дітей красиво наряджають, вони можуть йти слідом за молодими після обряду одруження зі священиком. Після закінчення церемонії пара йде з фото-оператором на фотосесію. У цей час для гостей передбачені коктейлі в особливому фуршетному місці.

Що обов’язково готує наречена

Весілля в США – незвичайна подія для нареченої, бо вона до неї готується найретельніше. У нареченої, за традицією, обов’язково повинні бути з собою 4 речі:

 • Щось нове (символ того, що настала нова життя).
 • Щось блакитне (ознака целомудренности, скромності молодої дівчини).
 • Що старе, що дісталася від бабусі-прабабусі – спадкоємність поколінь, підтримка роду.
 • Щось узяте в борг – річ-захист для щасливого сімейного життя.

Прикраси підбирають в тій колірній гаммі, що і вся весілля. Вибирають декор пастельних тонів, не кричущий, вишуканий. Це стосується і прикрас банкетного залу, і весільних авто, і торта, і вбрання молодят.


          Свадьба в американском стиле: как она проходит?

Як проходить весілля в Америці

Наречений і наречена обручаються приблизно за рік-півроку до весілля. Це говорить про те, що вони – пара, яка збирається одружитися. Ці півроку-рік для них свого роду випробувальний термін, під час якого вони остаточно приймають рішення про одруження. Про заручини сповіщають всіх родичів, пара обмінюється помолвочными кільцями.

Цивільна церемонія проходить без гостей, на ній присутні тільки свідки. Пара отримує свідоцтво про те, що відтепер вони – чоловік і дружина. І тільки через 10 днів після офіційного одруження проходить пишне весілля з гостями, батьками і всіма традиціями.

Перед весіллям обов’язково проводять репетицію разом з гостями: де хто стоїть, хто що робить. Як працюють музиканти і ведучий? Як і коли вести себе молодим? Все це проробляється заздалегідь, щоб на цій церемонії не було жодних зволікань і недоробок.

Вбрання нареченої та нареченого

Зазвичай це пишне класичне біле плаття. Але американська свобода думок дозволяє нареченій з’явитися перед гостями в сукню синього, блакитного або червоного кольорів. Головне, щоб наряд був елегантним і не кричущим.


          Свадьба в американском стиле: как она проходит?

Подружки наречених вбираються в сукні схожих відтінків, щоб гарно виглядати на фото і відео. Головне правило – щоб вбрання нареченої не зливався з сукнями подружок і одягом мам.

Вбрання нареченого – це класичний костюм з метеликом або краваткою. Красива біла сорочка з запонками. На нареченого може красуватися капелюх.

Закуски і весільний стіл

Головна прикраса весільного столу – трьох-, а то і чотириярусний торт. В іншому ж задовольняються одним гарячою стравою і холодними закусками, нарізкою. Спиртного – мінімум. Молоді розрізають торт, і наречена, за традицією, обмазує кремом обличчя нареченого.

Ось таке цікаві особливості весілля в американському стилі. Більше інформації читайте у нас на сайті і в тематичних розділах каталогу.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *