Весілля в блакитному кольорі оформлення

Одним з останніх трендів у весільній моді можна вважати оформлення урочистості в певному кольорі. Безліч закоханих пар вибирають оформлення весілля в блакитному кольорі, що символізує благородство, мудрість і чистоту. Більш того, здавна багато народів вважали, що блакитний колір також є символом повної довіри до свого партнера, тому він ідеально буде підходити для емоційної і ніжною церемонії весілля. Весілля в блакитному кольорі буде легкою, заспокійливою і прекрасною.


          Свадьба в голубом цвете оформления

Які вбрання варто вибирати нареченому і нареченій?

Закохана пара буде виглядати невинно і свіжо, якщо підбере необхідні наряди. Сукня нареченої потрібно вибрати таким чином, щоб білизна шкіри була підкреслена небесно-блакитним сукнею. Образ можна доповнити будь-золотистими прикрасами, які будуть ідеально поєднуватися з самим головним кольором весільного торжества. У тому випадку, якщо наречена хоче не відходити від традицій і надягти у найважливіший день її життя класичне весільне плаття білого кольору, декорувати його можна за допомогою світло-синіх страз. Талію варто обв’язати широкою стрічкою блакитного кольору.


          Свадьба в голубом цвете оформления

Що стосується нареченого, то йому можна надіти весільний костюм блакитного кольору, а також доповнити його за допомогою білої сорочки. Все ж чоловічі чорні штани найімовірніше будуть виглядати набагато солідніше. Біла сорочка для оформлення урочистості в блакитному кольорі повинен бути одягнений блакитний краватка або метелик. До речі, образ можна доповнити також світло-синього відтінку піджаком, який буде відмінно гармоніювати з чорними брюками. Якщо піджак не підходить для вашого весільного торжества, в цьому випадку на допомогу прийде жилетка. Що стосується взуття на весілля для нареченого, то шикарні лаковані туфлі допоможуть молодому презентабельно виглядати.

Друзі нареченого і нареченої

Весільне торжество в блакитному кольорі буде краще влаштувати, якщо до вашої ідеї влаштувати весілля в кольорі приєднаються ваші свідки і, можливо, навіть гості. Вбрання гостей повинні бути набагато скромнішою, ніж у закоханої пари, тим не менше, потрібно, щоб вони залишали незабутнє враження у всіх, хто присутній на святі. Біля нареченої та нареченого в протягом всього весільного дня присутні свідки. Так, потрібно підібрати для них контрастують за фасоном і кольором вбрання. Свідок може надіти світло-синю сорочку і чорні класичні брюки. Свідок і всі подруги нареченої можуть бути одягнені в сукні до колін ніжного блакитного кольору.

Аксесуари для весілля в блакитному кольорі

Для того, щоб ваше свято виглядав найбільш гармонійно, потрібно підібрати аксесуари, які будуть мати єдину колірну гаму. Пам’ятайте, що перестаратися з ними теж не можна, всі відтінки блакитного потрібно використовувати в міру, щоб в цілому був створений єдиний гарний стиль церемонії.


          Свадьба в голубом цвете оформления

Букет для нареченої

Синіх відтінків у квітках достатньо. Так, без труднощів для торжества в блакитному кольорі можна знайти квіти для того, щоб скласти найкрасивіший букет. Можна використовувати квіти лаванди, гіацинта, гортензії, васильків. Дуже ніжним буде виглядати букет, де чергуються білі і блакитні квітки, наприклад орхідеї і лілії. Комбінацію можна перев’язати широкою стрічкою блакитних відтінків. З таким аксесуаром наречена буде казково виглядати на власному весіллі!


          Свадьба в голубом цвете оформления

Запрошення для торжества в блакитному кольорі оформлення

До оформлення запрошень на весілля потрібно завжди звертати багато уваги, оскільки саме вони є особою весільного торжества. Для весілля в блакитному кольорі оформлення можна вибрати щільні картки білого кольору, які потім прикрасити намистинами, стразами, бісером та стрічками світло-синього кольору. Колір Тіффані чудово виглядає з білим папером, то потрібно враховувати при створенні запрошень. Листівки можна обернути кілька разів стрічками і зав’язати їх в красиві банти.

Читайте також: Весілля в персиковому кольорі оформлення

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *