Весілля в кольорі ультрафіолет

Колір 2018 – ультрафіолет. Тому ми розуміємо, що багато наречених захочуть оформити своє весілля саме в цьому трендовому кольорі. Щоб задовольнити запити нашої аудиторії, ми заздалегідь підготували найбільш яскраві ідеї ультрафіолетової весілля. Починаємо підготовку до торжества вже зараз.

Отже, що ж це за чудовий колір – ультрафіолет!

Щоб отримати фіолетовий колір, потрібно змішати насичений синій і червоний відтінок. Сам колір в майбутньому році покликаний символізувати зміни і віру в краще. Це як не можна краще характеризує будь-яку весілля. Саме завдяки яскравим і насиченим барвам весілля в кольорі ультрафіолет стане незабутньою.


          Свадьба в цвете ультрафиолет

Оформлення весілля в кольорі ультрафіолет

При створенні ультрафіолетової весілля потрібно особливу увагу приділити декору. Головне правило – не перестаратися з кольором. Якщо все навколо буде яскравим, весь дизайн та оформлення зіллються разом, і ніхто не зможе розгледіти деталі декорування.

Банкетний зал

У процесі оформлення банкетного залу ультрафіолетовим відтінком рекомендуємо все-таки комбінувати його з більш спокійними кольорами. Наприклад, білі скатертини і накидки на стільці і ультрафіолетові банти або серветки. Також відмінно підійде срібний і сірий відтінки. Пам’ятайте, що ультрафіолет є холодним кольором і з ним не варто поєднувати теплі відтінки.

Оформіть фотозону в кольорі ультрафіолет. Якщо ви граєте весілля влітку на відкритому повітрі, ультрафіолет відмінно впишеться на тлі зелені і живої природи.


          Свадьба в цвете ультрафиолет

Вбрання молодих

Якщо ви строго вирішили дотримуватися кольору весілля у всьому, радимо все-таки відмовитися від цієї ідеї у весільних вбраннях для молодих. Ультрафіолетовий костюм нареченого або нареченої одягаються може виглядати безглуздо. Рекомендуємо додати колір в наряд за допомогою краватки та бутоньєрки для нареченого, і букета для нареченої.

Якщо ви вирішили додати лавандова нотку у ваше весілля, то сміливо використовуйте гілочки лаванди в своєму вбранні. Можна прикрасити зачіску молодий, додати кілька гілочок в букет і бутоньєрку нареченого.

А ось гостям цілком підійде ультрафіолетовий дрес-код. Також в цей колір можна одягнути і подружок нареченої.


          Свадьба в цвете ультрафиолет

Весільний торт

Раніше ми вже ознайомили вас із найцікавішими ідеями при виготовленні весільного торта. Зверніть особливу увагу на смак, так як це головне в будь-якому торті, а після вже на зовнішній вигляд. Якщо ви будете декорувати торт самостійно, використовуйте готову фіолетову мастику, яка продається в кондитерських магазинах. Цікаво виглядає торт з незвичайними їстівними елементами. Для ультрафіолетової весілля спробуйте використовувати при прикрасі фіолетові макаруни, гілочки лаванди, фіолетові намистини.

Дуже популярні зараз невеликі тортики, які складаються з окремих капкейків. Їх не потрібно розрізати і зручно їсти. Кожен гість зможе взяти стільки, скільки подужає. Виготовте капкейки з фіолетовим кремом, і вони відмінно впишуться в стилістику весілля.

Колір весілля ультрафіолет – це дуже незвично і стильно. Ви можете стати законодавицею моди і створити незабутнє торжество. Не бійтеся експериментувати і виділятися із загальної маси звичайних весіль. Нехай ультрафіолет стане вашим кольором і принесе тільки радість, нові враження і багато щастя в наступаючому 2018 році!

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *