Весілля у золотому кольорі оформлення

Весілля у золотому кольорі є символом багатства і розкоші, а ще вона обов’язково подарує затишок і тепло закоханій парі і гостям на їх святі. Ще з давніх часів люди вважали золото показником успішності, мудрості і внутрішньої сили. Грати таку весільну церемонію – то добрий знак, що означає достаток у молодят і відсутність в їх житті потреби. Оформлення весілля в золотому світлі підійде до будь-яких часів року, однак найчастіше влаштовують такі весілля взимку або восени, адже саме в той час року хочеться романтики і теплої атмосфери.


          Свадьба в золотом цвете оформления

Раніше вважалося також, що золото енергії, символ життя і навіть застиглий колір сонця. Фахівці з психології говорять, що даний колір додасть всім присутнім на весіллі гостям оптимізму, зігріє їх серця і додасть оптимізму. Для гармонійного оформлення найкраще підібрати вдалі тандеми відтінків і кольорів. Так, всього таких кольорів повинно бути не більше трьох разом із золотим. Золото добре поєднувати з бордовими, рожевими, шоколадними квітами, а весілля в біло-золотому кольорі і зовсім подарує відчуття незабутньої краси і навіть величі. Не забувайте також, що поєднання повинні бути простими і лаконічними, оскільки золотий – це колір самодостатній.

Бонбоньєрки, запрошення та картки для весілля у золотому кольорі

Увага до деталей – це найголовніше при підготовці до урочистої події. Слід в обов’язковому порядку попередити ваших гостей про стилі вашого весільного торжества, за допомогою запрошень листівок. Прикрасити листівку можна стрічками та мереживом, хитромудрими візерунками і каліграфічними розчерками. Можливо, ви захочете прикрасити запрошення у вигляді зливків золота або позолочених листків. Схожими візерунками можна також прикрасити і пляшки шампанського, картки для розсадження гостей і келихи.


          Свадьба в золотом цвете оформления

Якщо ви будете використовувати подушечку для кілець, то її також можна розшити золотими нитками. Неймовірно виглядають аксесуари у вигляді розпустилися квіток. В серці яких знаходяться обручки нареченого і нареченої. Колечка в свою чергу також повинні бути індивідуальними – оригінальна гравірування або візерунки додадуть символіці золотого кольору особливе значення.

Що стосується бонбоньєрок для осіб, то їх можна зробити у вигляді мішечків або коробочок, які були перев’язані золотистою стрічкою. Прикрасити їх можна за допомогою золотого мережива, конфетті, брошок, намистин, пір’я і так далі.


          Свадьба в золотом цвете оформления

Образи нареченої та нареченого

Золотий і яскравий костюм нареченого може просто перетворити його в яку-небудь авангардну поп-зірку. Тому вибирати краще приглушені відтінки, такі як бежевий, шоколадний, білий або айворі. Що стосується аксесуарів, то можна вибрати золотисту вишивку, краватка із золотими елементами, стильні годинники наручні, хустку з шовку, метелика. Бутоньєрка може бути зроблена з пофарбованого квітки або сухоцвіту.


          Свадьба в золотом цвете оформления

Нареченій вибрати складніше. Можна підібрати гарне золотисту сукню або ж не потрапляти під канони моди весільного торжества. Вишивка на спідниці або ліфі в такому випадку буде найбільш компромісним варіантом. Подібний наряд буде виглядати розкішно, навіть по-королівськи, хоча необхідно вибрати потрібний відтінок. З темним волоссям буде вдало поєднуватися яскравий золотий, блондинкам до особі буде мідний, а нареченій з рудим волоссям – з легкої червоністю.

До мінімуму в тому випадку зводиться і набір золотих аксесуарів – це можуть бути сережки і перстень, а ось купа великих і важких прикрас і ‘якірні’ за розміром ланцюга будуть виглядати вульгарно і негарно. Можливо, є твердження про те, що показником статусу є золото, однак у жінки завжди повинне бути почуття міри. Якщо золоті аксесуари необхідно представити в якості акцентів, в такому випадку необхідно придбати гарну маленьку сумочку і туфельки.


          Свадьба в золотом цвете оформления

Так ви створите безпрограшний тандем, оскільки вони будуть перегукуватися з прикрасами. Капелюшок із золотими перами буде виглядати красиво і незвично, можна також використовуватися фату з вишивкою або обручі з великими квітками. Що стосується макіяжу, то вітається використання натурального з теплими відтінками. Можна також виконати манікюр, який підходить під тематику урочистості, прикрасити його розписом або золотими литтям.

Читайте також:Весілля в жовтому кольорі оформлення

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *