Весільні поради. Стиль нареченого

Весільні поради. Стиль нареченого

[masterslider id=»2″]

При підготовці до весілля ви напевно помітили, що величезна увага приділяється нареченій та її образу. Тисячі всіляких варіантів суконь, що випускаються щорічно новими колекціями, зачіски, букети, прикраси, біжутерія… Як треба робити, як не треба робити. Як вибирати, що важливо врахувати, чому одне краще іншого і так далі і так далі. При цьому в порівнянні з нареченою образу нареченого приділяється в рази меншу увагу.

Якщо весілля планується сучасна і наречена серйозно підходить до опрацювання свого стилю, маючи такий вибір, що змушена часто коливатися у своєму рішенні. То нареченому при всьому бажанні і один якісний костюм буває ой як не просто знайти.

В результаті багато пар буквально божеволіють, коли мова заходить про те, як повинен виглядати наречений. Про ньому особливо не пишуть і практично не говорять. Крім того, навіть якщо образ придуманий самостійно або нехай навіть десь побачен, буквально в цей самий момент виникає й інше питання: а де купити те, що хочеться?

Пошук чоловічого одягу

Як результат, у багатьох пар намічається серія вихідних з метою відвідування ряду торгових центрів України в пошуках магазинів готової чоловічого одягу. А якщо врахувати, що такий вихід з положення обирає більшість, то і женихи виглядають приблизно однаково. Показовий приклад тому – костюм, а точніше його колір. Якщо в році модний синій, значить… ну, ви здогадалися.

Давайте також не будемо забувати і про практичність, тобто бажання «продовжити життя» костюму, коли весільний костюм продовжує носитися на роботу.
Цікаво: якщо весільну сукню було б більш casual, його побут теж носили на роботу? Чому образ нареченої по-справжньому детально створюється, а женихам відведена менш цікава роль? Адже від того, наскільки правильно з точки зору стилю одягнений наречений, наскільки його образ відповідає моді, буде залежати ефект, який виробляють наречений і наречена як пара. Образи справляють величезний вплив на «смотриьельность» весілля, на її рівень, її статус.

    

    

    

    

    

    

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *