Весільна арка своїми руками: як її зробити?

Ця стаття доступна також українською мовою

На найкращому в світі торжестві обов’язково повинна бути весільна арка. Її замовляють багато молодят. Це прикраса робить весілля мальовничіше і багатшими, а весільну майданчик – нарядно. Як зробити весільну арку своїми руками, виявивши весь свій креатив і вміння дивувати гостей?

Весільні арки своїми руками: яку форму вибрати?

Виявляється, кожна форма арки символізує щось незвичайне, те, що на весіллі дуже важливо. Форма арки своїм виглядом може висловлювати ставлення подружжя один до одного, служити захистом, надавати весільної майданчику той чи інший настрій.


          Свадебная арка своими руками: как ее сделать?

Підкова

Найлегший варіант, як зробити арку на весілля своїми руками, це підкова – дугоподібна альтанка. Вона чудово обрамляє все, що потрапляє всередину цієї конструкції. Служить як би рамкою для портрета, тому на тлі цієї арки дуже ефектно фотографуватися, знімки вийдуть мальовничими й ошатними.

Підкова символізує щастя, повну чашу в будинку, успіх в особистих справах і кар’єрі. Це символ благополуччя.

Серце

Така арка на весіллі виглядає незвично, елегантно. Великий її не зробиш, розміри надають всьому, що відбувається певну стриманість композиції, але форма без слів підкреслює яскраві емоції і урочистість відбувається. Таку арку прийнято декорувати повітряними кульками, квітами, гірляндами, стрічками або всім разом. На тлі серця люблять фотографуватися не тільки молодят, але і гості. Арка-серце символізує любов.

Правильний чотирикутник

Зробити арку на весілля своїми руками у вигляді чотирикутника непросто, але все ж можна з допомогою друзів чи батьків. Ця сувора правильна форма символізує грамотний підхід у всьому, добробут, чіткість понять про шлюб і свої обов’язки один перед одним. Така модель хороша з дахом. Не страшний дощ, сніг чи вітер.

Анфілада

Гарний грецький варіант. Конструкція арки складається з декількох склепінь, правильно з’єднаних між собою і надійно закріплені. Всі елементи утворюють довгий широкий коридор. Робити таку весільну арку своїми руками досить складно, краще довірити це професіоналам. Подібна модель відмінно підходить для масштабних весіль. Арка-анфілада – символ безмежної любові і довгого сімейного життя.

Буква П

Легка та вишукана, така конструкція призначена для надання урочистості елегантності. П-образна основа символізує безтурботність, просте вирішення всіх питань, що виникають у сім’ї.


          Свадебная арка своими руками: как ее сделать?

Що знадобиться для арки своїми руками?

Підготуйте всі матеріали заздалегідь і почніть робити арку за 2 тижні до свята, щоб встиг застигнути цемент, що тримає опори. Вам знадобляться:

 • Металопластикові труби до 6 метрів завдовжки з діаметром 2,5 – 3 див.
 • Кріплення (продаються в будівельних магазинах, потрібні надійні власники, щоб готова конструкція не впала).
 • Мішок цементу і глибокі горщики, куди ви будете заливати розчин.
 • Трохи терпіння і підтримка друзів.

Вигніть металопластикові труби, надавши їм бажану форму. Для цього потрібен спеціальний паяльник. Якщо кріплень недостатньо, зробіть цементний розчин і закріпіть в ньому стояки арки. Цемент остаточно застигає через 7-9 днів, а схоплюється через добу. Тому простежте, щоб опори не перекосилися і встали на свої місця.

Тепер можна прикрашати арку так, як вам підкаже фантазія і бажання. Ще більше про весільному декорі та флористики читайте в тематичних розділах нашого каталогу.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *