Весільна колекція Vera Wang весна 2017: інопланетне кіно

Ця стаття доступна також українською мовою

Зворушлива і тендітна, зовсім неземна, йде принцеса безлюдним кам’яного замку, по геометрично правильної англійської саду з симетричними басейнами. Випливає тонким статуєю на чорно-білому тлі професійно відзнятого кліпу. Принцеса-наречена. Цей образ створила Віра Вонг. В її весільних колекціях звучала пауза. Дозрівав шедевр. І ось замість звичних подіумних луків народилася модна кіноісторія. З карколомно повітряними весільними сукнями, високими невагомими пір’ям на голові блідих моделей. І напівоголеною натурою, одягненої в шифонові мережива-бізе, елегантно-тонко облягаючі груди і стегна.


          Свадебная коллекция Vera Wang весна 2017: инопланетное кино

Як народжувалася колекція

Для втілення свого задуму Віра Вонг запросила маестро з світовим ім’ям Гордона фон Штайнера. Режисер, обожнюваний богемою, фотограф, розпещений увагою американського Vogue, втілення ідей Крістіана Лабутена. Зйомки мовчазно-неземних красунь вийшли креативними і до крайності нездешними, інопланетними.


          Свадебная коллекция Vera Wang весна 2017: инопланетное кино

Простуючи то при сафлоровом світлі факела, то в яскравих сонячних снопах світла, з білосніжно-мереживний пов’язкою на все обличчя, в розшитому перлами ліфі і пишних спідницях зі шлейфом, недоступна і байдужа принцеса-наречена підкорює вишуканістю образу.

У цьому – вся Віра Вонг. Богиня весільних колекцій. Моделями в цьому оригінальному кінопоказі стали Злата Семенко, вже представляла жіночу колекцію весна-літо 2016 від Dolce&Gabbana, натуральна блондинка з загадковими зеленими очима, і витончена француженка, шатенка Жозефін Ле Тутур. Жозефін в 19 років очолила список п’яти найбільш затребуваних моделей модного сезону-2013, вона обличчя весільних колекцій Віри Вонг 2014-2015.

Образи дівчат довершували коси і вінки – символи невинності, коронующие красунь у день їхнього весілля.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *