Весільна мова – підготовка до виступу

На кожній весільної церемонії настає момент, коли вам необхідно сказати молодятам теплі, зворушливі і важливі слова. Очікування того, що черга підійде до вашого виступу — організатор весілля вручить вам мікрофон і всі погляди гостей будуть спрямовані на вас, викликає у більшості неймовірну напругу і нервозність. Що робити якщо я скажу щось не те? чи не так? або взагалі нічого сказати не зможу? Не йти ж заради одного виступу (весільної мовлення) на курси ораторського мистецтва. Не знаємо, на скільки, втішною новиною буде той факт, що серйозні публічні виступи, в тому числі підготовка та вимову весільної речі, викликає величезний переляк у більшості дорослих людей. Дослідження соціологів свідчать про те, що деякі порівнюють страх перед публічним виступом зі страхом перед смертю. Насправді ж, публічний виступ не повинно викликати занепокоєння, а підготовка до весільної речі дуже проста, якщо користуватися деякими правилами. Сподіваємося, що ці прості правила допоможуть вам зробити все правильно, а ваша весільна мова не залишить байдужими серця нареченого, нареченої і всіх присутніх гостей.

 

Свадебная речь – подготовка к выступлению

 

Необхідно зробити:

 

Витратити час на підготовку і планування весільної мови. Під час виступу певну кількість спонтанності не зашкодить, та й не потрібно заучувати текст напам’ять і розповісти його як вірш у школі — слово в слово. У теж час кожний хоче не пропустити жодного важливого моменту, які так ретельно були сплановані в його голові. Щоб нічого не забути попрактикуйтесь з другом / подругою перед днем весілля, це дасть Вам більше впевненості в собі і заспокоїть ваші нерви.

 

Забороняється:

 

Зловживати алкоголем перед своєї весільної мовою! На більшості весільних церемоній зазвичай немає ніякої нестачі алкоголю, які, як може здатися простий і швидкий спосіб, щоб заспокоїти нерви. Однак такий метод зазвичай не закінчується нічим хорошим. Терпіть (як би це не було складно) і тримайте себе в руках, а всю свою «неудержимость» залиште на час, який настане після того, як ви покладете мікрофон.

 

Необхідно зробити:

 

Уявіть себе аудиторії. Пам’ятайте, що багато хто з запрошених гостей можуть не знати хто ви. Не піддавайтеся спокусі відразу перейти до своєї весільної речі, відженіть від себе думку «швидше б це закінчилося!».

 

Забороняється:

 

Уникайте оповідання незручних історій. Особливо, якщо ви добре і довго знаєте нареченого або наречену не варто, з ностальгією розповідати недоречні історії з вашого дитинства і юнацтва. Прибережіть такі оповідання для приватних розмов, а не для сцени.

 

Необхідно зробити:

 

Пам’ятайте – «Стислість сестра таланту». Враховуючи, скільки часу ви витратили на підготовку вашої весільної речі, легко можна забути, що ваш виступ не головна подія на весіллі. До того ж якщо ви не володієте всіма премудростями ораторського мистецтва і ваш досвід поводження з мікрофоном мінімальний – не варто напружувати слухачів довгою промовою.

 

Забороняється:

 

Якщо ви близько знайомі з нареченим і нареченою або з обома, не варто вставляти в свою весільну промову факти, які знає тільки наречений або наречена. Не перетворюйте свій виступ в особисту бесіду. Така мова буде незрозуміла оточуючим гостям і відповідно нецікава.

 

Необхідно зробити:

 

Не забувайте про ваші очі. Під час виступу огляньте гостей, нехай візуальний контакт не тільки з молодятами, але і з усіма присутніми. Якщо ви зробите все правильно, це додасть вашому виступу фарбу професіоналізму.

 

Забороняється:

 

Згадувати про колишню любові нареченого або нареченої. Хоча це само собою зрозуміло, на подив зустрічається досить часто. Це дуже груба помилка, пам’ятайте про це.

 

Необхідно зробити:

 

Якщо ви особливо близькі тільки з нареченим або тільки з нареченою не говоріть тільки про нього. До вашої весільної мови має рівномірно приділяти увагу обом молодятам. В іншому випадку ви можете образити людину не згадавши про нього нічого.

 

Забороняється:

 

Тримайте під контролем свої емоції. Весілля це звичайно неймовірний вир подій і в тому, щоб пустити сльозу під час зворушливої весільної мови немає нічого поганого, але пам’ятайте що існує тонка грань між ненав’язливим вираженням емоцій і безладним всхлипыванием.

 

Необхідно зробити:

 

Закінчите свій виступ коротким тостом. Це може бути побажання любові, щастя і удачі в житті молодят (таке «стандартне» побажання доречно практично у всіх тостах).

Коротше кажучи, при підготовці весільної мови пам’ятайте про ці прості правила і сподіваємося, що вони допоможуть зробити ваше виступ незабутнім, яскравим і вражаючим з великої кількості інших. Удачі!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *