Весільне відео — як вибрати відеооператора

При плануванні весілля виникає одне з питань: «чи Варто робити весільне відео?» Така послуга займає один з пунктів видаткової статті в списку весільних справ, тому не дивно, що деякі пари намагаються відмовитися від зайвих витрат. Адже, фотограф зробить безліч фотографій, відео здасться зайвою розкішшю. Але тільки після весілля починаєш розуміти, що зняті відеомоменти безцінні для молодої сім’ї, особливо нареченої, часто переглядають і плекають цей маленький фільм.

 

Свадебное видео - как выбрать видеооператора

 

Приймаючи рішення про весільному відео, у пари виникають сумніви і занепокоєння з приводу правильного вибору відеооператора. Не кожному можна довірити зйомку в такий важливий день, тому що це неповторна подія. Професійна відеозйомка не зрівнятися з тим, як ваш родич або знайомий буде знімати на стареньку відеокамеру збентежені руху під час танцю або хвилюючі моменти під час церемонії.

У професійному відео будуть охоплені весільні моменти, які дуже складно зафіксувати у фотографії. Весільний фільм — це не тільки сюжетні моменти знаменного дня, але і звуки і емоції, які наповнювали ваше весілля. Бажано вибрати для співпраці професійного відеооператора, для цього потрібно серйозно поставитися до вибору фахівця.

 

На що слід звернути увагу вибираючи відеоператора для весілля

 

 • Вибирайте відеооператора, який має досвід роботи в цій сфері і переймається духом весілля. Вам, я думаю, не сподобається відеооператор, який буде використовувати яскраве світло, відволікаючий вас. Або наближати камеру до особам гостей під час відвертого інтерв’ю. На сьогоднішній день професіонали працюють непомітно і знімають події по мірі їх розвитку.
   
 • Відеооператор часто працює разом з фотографом. Виходить вдалий тандем, якщо вас влаштовує робота обох. Якщо ви вибирали фахівців окремо, то професіонали завжди спрацюються разом.
   
 • Відеооператор помічає такі моменти, які ви упустили протягом насиченого дня. Такий фахівець на святі буде вашими очима і вухами.

  Свадебное видео - как выбрать видеооператора

 • Ми живемо у світі цифрових технологій, фотографії і відео люди постійно використовують на своїх смартфонах та інших пристроях, але весільне відео це пам’ять для сім’ї. Де ще можна побачити разом родичів і друзів, так як не на кожне свято вдається зібратися разом.
   
 • При плануванні весілля, ми не замислюємося про те, що через кілька років деяких з людей відвідали ваше весілля не буде поруч. І тільки на весільному відео ви можете побачити близької для вас людини, який пішов з життя.
   
 • Звукова частина весілля, це те, що фотограф не може охопити. Щоб знову відчути слова і музику весільної церемонії, без відеооператора не обійтися. Деякі професіонали використовують бездротові мікрофони, що дозволяє зняти відео з відмінною якістю звуку.
   
 • Хороший фахівець, знімаючи великі плани, буде це робити так, щоб ви виглядали на відео в кращому вигляді. Намагайтеся обговорити свої переваги і нюанси при зйомці, які вас хвилюють. Деяким людям не подобається, як вони виглядають на відео, тому потрібно знайти рішення, яке вас задовольнить.

 

Сподіваємося, ця стаття допоможе вам краще розібратися з питанням як вибрати відеооператора для весілля. Вдалою відеозйомки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *