Весільний аксесуар-новинка: тимчасові тату

Ця стаття доступна також українською мовою

Перекладні тату, сяючі золотом, тимчасові флеш-тату, елегантні білосніжні тату, нагадують крихке мереживо, стали новим весільним трендом. Перш ніж моду на незвичайний аксесуар підхоплять нареченої, її активно представляють зірки. Епатажна Сара Джессіка Паркер, яскрава Бейонсе, красуня Алессандра Амбросіо, незабутня Ріанна – трендситтеры цього оригінального татушного руху.


          Свадебный аксессуар-новинка: временные тату

Такі прикраси не викликають алергії, сяють і переливаються 2-5 днів після нанесення і не шкодять шкірі, оскільки глибоко під неї не проникають. Барвний пігмент не викликає болю.


          Свадебный аксессуар-новинка: временные тату

Різні за вибором, колірній гамі, виконання тату зірки комбінують з іншими аксесуарами: кільцями, браслетами, вирізами на талії суконь і тонкими нитками бікіні. Наречені можуть підібрати трендові аксесуари з останньої колекції компанії Sioou, яка в співдружності з Омбелин Брун, французьким ілюстратором, явила світу серію білосніжних весільних тату. Або зупинитися на чому-небудь яскраве, нестандартне і розкішному від ювелірного бренду Jacquie Aiche.

Ваш Wedding.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *