Весільний банкет в шатрі: за і проти

Якщо вам хочеться провести весілля на природі, але ви ніяк не можете визначитися, як і де розмістити всіх гостей, то варто подумати над можливістю установки весільного шатра.

Намет виглядає дуже стильно, по-європейськи, до того ж, таке місце проведення весільного заходу набагато цікавіше, ніж типовий зал ресторану.

Однак проведення святкового банкету в шатрі має свої плюси і мінуси. Про них і розповімо у статті.

Свадебный банкет в шатре: за и против

Мінуси проведення весільного банкету в наметі

 • ВИСОКА ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ НАМЕТУ І НЕОБХІДНОГО ДОДАТКОВОГО ОБЛАДНАННЯ. Красивий і якісний намет обійдеться недешево. До речі, він встановлюється прямо на землю, що не завжди зручно, особливо для жінок на підборах. Тому часто в шатрі додатково настилають дерев’яна підлога, що теж досить дорого.

  Додаткова стаття витрат: створення сприятливого клімату в наметі. Якщо на вулиці прохолодно, то встановлюються теплові гармати, якщо, навпаки, погода спекотна, в шатрі встановлюють портативні кондиціонери або вентилятори.

  Немаленькі гроші буде коштувати оренда електрогенератора, який потрібен, щоб підключити світло в наметі, музичну апаратуру та забезпечити електрикою «кухню». Столи, стільці, скатертини також доведеться замовляти окремо.

 • ТУАЛЕТ ТИПУ «СОРТИР». Шатро, як правило, розташовується на великій відкритій площадці. Природно, що туалетів там не передбачено. Разом з наметом вам запропонують орендувати сині пластикові будиночки, які зовсім не асоціюються з комфортним туалетом.

  У кращому випадку ви можете поставити намет на території якої-небудь бази відпочинку, де буде головний будинок або ресторан з нормальним туалетом. У будь-якому випадку, до туалету гостям доведеться долати велику відстань, що в принципі не зовсім зручно.

 • ПОГАНІ ПОГОДНІ УМОВИ. Якісний намет безсумнівно захистить від дощу, але якщо злива буде досить сильним, то в наметі буде шумно, це може перешкодити гостям почути ведучого. В особливо спекотне літо в шатрі не врятують портативні кондиціонери, все одно буде дуже душно.

 

Свадебный банкет в шатре: за и против

Плюси проведення весільного банкету в наметі

 • ЦЕ КРАСИВО. Намет можна вибрати будь-який форми і прикрасити по своєму смаку. В даному випадку не потрібно буде думати про те, щоб декор гармоніював з оздобленням банкетного залу ресторану.

 • ЦЕ НЕЗВИЧНО. Поки святкування у шатрі не поширене, а тому ваші гості будуть здивовані таким нестандартним підходом. З декількох наметів можна зробити справжнє містечко: великий намет — бенкетний зал, невеликий, прикрашений квітами шатер — для реєстрації шлюбу.

  Можна встановити окрему кальянную, в якій на підлозі будуть розкладені подушки крісла-груші. Можливості для творчості не обмежені.

 • ВЕСІЛЛЯ В ШАТРІ — ЦЕ ВЕСІЛЛЯ НА ПРИРОДІ. Зелень, простір, свіже повітря — все це заспокоює і заряджає енергією. Напевно гості будуть дуже задоволені, що свято проходить не в закритому залі ресторану.

  Молодим не потрібно буде шукати місце для фотосесії. Якщо намет встановлений в мальовничому місці, на зеленій галявині, неподалік від річки чи лісу, то прекрасніше фону для хороших фотографій не знайти.

 • МІСТКІСТЬ ШАТРА НЕ ОБМЕЖЕНА. Ви можете вибрати той розмір, який вам потрібен, або поставити кілька наметів. Таким чином, при складанні списку гостей вам не доведеться орієнтуватися на розмір банкетного залу.

 • МОЖЛИВІСТЬ ОРГАНІЗУВАТИ РІЗНОМАНІТНІ ШОУ-ПРОГРАМИ. Оскільки намет розташовується на відкритому майданчику, то можна влаштувати фаєр-шоу, грандіозний салют, запустити повітряні кульки, голубів або небесні ліхтарики. При цьому вам не доведеться погоджувати дане дійство з адміністрацією ресторану, яка часто забороняє проводити на своїй території подібні заходи.
 • Свадебный банкет в шатре: за и против
 • Свадебный банкет в шатре: за и против
 • Свадебный банкет в шатре: за и против
 • Свадебный банкет в шатре: за и против
 • Свадебный банкет в шатре: за и против
 • Свадебный банкет в шатре: за и против
 • Свадебный банкет в шатре: за и против

Тепер ви можете зіставити кількість аргументів «за» і «проти» встановлення намету і зрозуміти, чи потрібен саме він на вашому весіллі, чи буде він доречний, або логічніше, простіше і дешевше влаштувати банкет в ресторані або кафе.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *