Викуп: чого чекати чоловіка на весіллі?

Весільний день сповнений хвилювань для кожного його учасника. І якщо милі нареченої думають, що у них багато приводів для переживань, а нареченому і нервувати нічого, то поспішаємо їх переконати.

ПО-ПЕРШЕ, в цей день чоловік робить один з найважливіших кроків у своєму житті. Йому належить узяти на себе відповідальність і за молоду дружину, і за майбутню сім’ю. А це вже привід для хвилювання.

ПО-ДРУГЕ, нареченого так само, як і наречену, чекає досить важкий день: реєстрація в Загсі, фотосесія, святковий банкет, на якому потрібно буде виглядати бадьоро і весело, та ще й цілуватися під радісні вигуки гостей «Гірко!».

І по-ТРЕТЄ, у нареченого є ще один зовсім немаленький привід для переживань, — його чекає викуп. І далеко не всі чоловіки уявляють, яких сюрпризів варто чекати від винахідливих подружок майбутньої дружини.

Цю статтю ми присвячуємо всім женихам. У ній ми розповімо, що може чекати вас під час викупу і як з честю пройти всі випробування.

1
Про що потрібно домовитися заздалегідь

Буде зовсім не зайвим дізнатися у нареченої, планується викуп в принципі. Деякі пари зараз відмовляються від нього, вважаючи пережитком минулого і непотрібними заморочками. Втім, так роблять зовсім не багато, тому що викуп часто проходить весело, дозволяючи розважити гостей, трохи зняти напругу і познайомити ще до Загсу подружок нареченої з друзями нареченого (якщо вони не знали один одного до цього дня).

Варто також обговорити з нареченою деякі деталі викупу. Наприклад, те, що нареченому не хочеться пробувати на смак різні рідини (такий конкурс іноді зустрічається) або виконувати якісь спортивні завдання. Можна обумовити тривалість викупу: година — це забагато, наречений і його друзі просто втомляться і завзяття на основну частину весілля може не залишитися.

Важлива деталь — ніж наречений буде розплачуватися за невірно виконані завдання. Гроші — це досить банально, тому можна придумати щось свіженьке. Наприклад, нехай у нареченого буде спеціальна чекова книжка, а чеки він буде виписувати не на гроші, а на бажання нареченої. Одне невиконане завдання — одне бажання нареченої, яке вона придумає вже після весілля, наприклад, під час медового місяця. З такою чековою книжкою викуп пройде весело, і грошима зайвий раз смітити не потрібно.

Чому ми говоримо, що деталі проведення викупу потрібно залагоджувати з нареченою, а не з її подружками? Та тому що викуп часто придумується під чуйним керівництвом винуватиці торжества, тому вона точно буде в курсі принаймні основних моментів.

Выкуп: чего ожидать мужчине на свадьбе?

 

Після того як ви обговорили з майбутньою дружиною всі ці моменти, можна заспокоїтися. Тепер вас навряд чи будуть чекати якісь зовсім несподівані сюрпризи. Хіба що подружки або родичі нареченої несподівано вирішать самостійно придумати ще що-небудь «необычненькое».

2
Це потрібно знати

Яка б не була багата фантазія у нареченої і її подружок, всі завдання викупу зазвичай пов’язані з тим, що наречений повинен пригадати різні важливі події, що зв’язують його з нареченою, а також деякі подробиці про її батьків (частіше про маму).

Отже, напередодні викупу нареченому рекомендується освіжити в пам’яті такі дані:

 • дата народження нареченої;
 • дата народження мами нареченої;
 • дата знайомства нареченого з нареченою;
 • скільки років (місяців, днів) вже разом наречений і наречена;
 • якого числа наречений зробив пропозицію;
 • улюблена пісня нареченої;
 • під яку музику відбувся перший танець (якщо це важлива віха в ваших відносинах і наречена може це пам’ятати);
 • де відбулося перше побачення;
 • розмір обручки нареченої;
 • зростання нареченої;
 • вага нареченої (може бути і таке);
 • розмір взуття;
 • розмір одягу;
 • обставини знайомства;
 • улюблені квіти;
 • улюблена їжа;
 • улюблена тварина;
 • якщо є вихованець, то як звати;
 • де навчалася наречена;
 • ким працює зараз;
 • улюблений шкільний предмет (якщо вона часто про це згадувала).

Завантажити список PDF

Взагалі вам варто в спокійній обстановці пригадати всі основні моменти ваших відносин. А також постаратися згадати, про яких історій зі свого життя часто любить розповідати сама наречена. Вони теж можуть бути використані в завданнях викупу. До речі, спогади про найбільш важливих моментах корисні не тільки тим, що ви підготуєтеся до викупу. Це допоможе налаштуватися на романтичний лад. Підготовка до весілля часто стає таким побутовим заходом, що до найважливішого дня є думки тільки про те, щоб все пройшло без проблем, а не про те, що вас чекає важлива, красива і зворушлива подія.

Якщо напередодні ви трохи розслабитеся і повернетеся думками в минуле, до початку ваших відносин, до моментів знайомства і залицяння, це відродить емоції, і до весільного дня ви поставитеся більш чуйно.

3
Гарний настрій і почуття гумору

Викуп — це завзяте захід. Чим більше жартів, примовок та всіляких забав буде на викуп — тим веселіше пройде вся весілля. Якщо ви, що називається, за словом в кишеню не лізете — це чудово, але якщо ви не відрізняєтеся особливою балакучістю і вмінням швидко віджартовуватися або переживаєте, що від хвилювання у вас будуть плутатися думки, непогано б запастися кількома балакучих друзів або знайомих, які будуть у вашій «свиті» під час викупу і зможуть завзято відповідати подружкам нареченої. А самі ставитеся прихильно до всіх конкурсів, не потрібно всерйоз сваритися, якщо що-то вам здалося неправильним.

Выкуп: чего ожидать мужчине на свадьбе?

Легкість, багато гумору, пісні, примовки, жарти — ось яким повинен бути ідеальний викуп, який задасть тон всьому весільного дня.

І, звичайно, пам’ятаєте про те, що пройшовши всі випробування, як справжній лицар заради дами серця, ви, нарешті, побачите свою прекрасну наречену!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *