Питання та відповіді: як вибрати весільного ведучого?

Питання та відповіді: як вибрати весільного ведучого?

Весільний ведучий грає дуже велику роль на весіллі. Він не тільки контролює, щоб усе йшло за планом, але і створює загальний настрій для молодят і гостей. Але при цьому вибрати потрібного Вам людини дуже важко. Сьогодні ми ділимося з Вами рекомендаціями, як полегшити цей вибір і знайти справжнього професіонала.

 

MWevent

 

 

Коли Ви вже визначилися з бюджетом на весілля, приблизно зрозуміли, скільки у Вас буде гостей і, коли Ви будете святкувати весілля. Саме час приступати до пошуку весільного ведучого. Затягувати з цим не варто, так як серйозного професіонала необхідно час, щоб підготуватися до Вашого весілля, створити сценарій, придумати розважальну програму. Все це вимагає не тільки зусиль, але і часу, тому, якщо Ви хочете якісний результат роботи ведучого, приступайте до його пошуків не пізніше 1-2 місяців до весілля.

Де шукати весільного ведучого?

Питання того, де шукати весільного ведучого, також дуже гостро постає перед молодятами. Самий перевірений спосіб – Ваші друзі, яким сподобалася робота ведучого на їх весіллі, але не завжди Ваші уподобання і смаки будуть збігатися, тому не завжди їх провідний підійде Вам. Другий варіант: шукати ведучого на тематичних весільних порталах, головне запастися часом і терпінням, так як там дуже багато оголошень, і Вам доведеться перечитати і переглянути великий обсяг інформації. Третій варіант: звернутися в весільне агентство, і вони підготують для Вас список претендентів, виходячи з Ваших побажань. Ведучого в Києві або у Дніпрі в зможете завжди знайти на нашому сайті MWevent

На що звертати увагу при зустрічі?

Зустріч з ведучим – дуже важливий момент підготовки. Пам’ятайте, що ведучий повинен не тільки справити на Вас приємне враження, як професіонал, але і як людина. Саме тому звертайте увагу на найменші деталі: манеру говорити і жестикулювати, одяг, жарти, теми розмов, доброзичливість і ввічливість. Так як весільний ведучий буде створювати загальну атмосферу на весіллі, варто вибрати людину, який відповідає Вашим уявленням і хороше почуття гумору, інтелігентності і тактовності. Адже Ви не хочете у результаті відчувати себе ніяково за ведучого на Вашому весіллі.

Які питання задавати?

Спеціально для наших читачів ми підготували 20 питань весільного ведучого, візьміть їх з собою на зустріч, щоб нічого не забути. Питання вартості, часу роботи, характеру розважальної програми варто обговорити чітко і ясно, щоб потім не було неприємних сюрпризів. Коли Ви познайомитеся, зверніть увагу, наскільки чітко ведучий відповідає на Ваші питання, наскільки гне свою лінію і схиляє Вас до свого бачення весілля, не забувайте що це Ваше свято, і Ви диктуєте умови. Прислухайтеся до думки професіоналів, але не йдіть у них на поводу, тому що в остаточному підсумку це Ваші майбутні спогади на все життя.

Що говорить про непрофесійність ведучого?

  •  Непунктуальність і невміння слухати інших
  • Невдалі жарти і бажання виставити себе зіркою
  • Неохайний і неакуратний зовнішній вигляд
  • Погано поставлена мова і наявність великої кількості «слів-паразитів»
  • Незнання основних весільних традицій та примірного весільного таймінгу
  • Сценарій за шаблоном і відсутність творчого і індивідуального підходу до Вашого весілля
  • Агресивність і небажання йти на компроміси

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *