Золоте весілля – 50я річниця весілля

 

Золотая свадьба – 50я годовщина свадьбы

Після закінчення п’ятдесяти років подружнього життя відзначають Золоте весілля. Ця річниця є дуже важливою датою для пари і всієї її сім’ї. Варто відзначити, що золоте весілля це дуже рідкісна подія і не кожен може похвалитися такими довгими і міцними відносинами. На цьому святі, гостей переповнюють емоції, сентиментальні почуття і радість за подружню пару. Велика кількість дітей, присутніх на ювілеї, надають цій річниці особливий романтичний настрій. В цей день хлопчики і дівчатка мріють знайти свою справжню любов і прожити довге щасливе життя, як їх бабуся і дідусь. З року в рік подружня пара відзначає чергову річницю весілля, чим підтверджує, що їх союз є міцним і надійним. Досягнувши кордону Золотого весілля, кожен з подружжя може знайти безліч приводів для святкування цієї чудової річниці: загальне щастя, доброзичлива доля, успіх у відносинах. Півстоліття, прожитих разом, можна назвати даром подружнього життя.

 

Ця одна з весільних річниць, яка має одну назву практично у всіх країнах.

 

Символ 50ї річниці весілля:

Золото – благородний, дорогоцінний метал, який є символом постійності, безсмертя, чистоти, незмінності і мудрості. Золото не піддається корозії, отже, і шлюб, зазначивши Золоте весілля, вже не може бути зруйнований під дією зовнішніх впливів. Незвичайні властивості цього металу зробили його символом чогось кращого і першого. Проводячи аналогію з шлюбом, можна сказати, що такий подружній союз є прикладом для наслідування і поваги. 50я річниця весілля, надає шлюбу величезну цінність, яку, на відміну від золота, неможливо виміряти грошима.

 

 

Золотая свадьба – 50я годовщина свадьбы

Квіти 25й річниці весілля:

Фіалка (інша версія: жовті троянди).

 

Дорогоцінні камені 50ї річниці весілля:

Золото (інші версії: топаз).

 

Колір 50ї річниці весілля:

Золотий.

 

Традиції 50ї річниці весілля:

Основна традиція Золотого весілля – це зібрати всю велику родину за одним столом. Подружжя є засновниками сім’ї і тому навколишні їхні діти, онуки, правнуки і друзі хочуть отримати благословення від них на довге і щасливе життя в шлюбі.

Ще одна традиція – осипання подружжя монетками, зерном пшениці та іншими золотими атрибутами (блискітки, конфетті, стрічки). Цей обряд має назву «золотий дощ» і приносить чоловікові з дружиною благополуччя, міцне здоров’я і взаєморозуміння на многії літа.

Також існує традиція «дар золотого хустки», в якій діти накидають на плечі матері хустку і вимовляють слова подяки батькам за мудре виховання і безмежну любов.

Повільний танець подружжя в колі гостей, які тримають запалені свічки, одна з найбільш вражаючих традицій. Цей обряд пробуджує в душі у всіх присутніх найсвітліші почуття.

Хорошим моментом для заміни кілець буде ювілей 50ти років весілля. Подружжя можуть поміняти обручки на нові і більш зручні. Старі ж можна подарувати своїм дітям як подарунок в знак побажання їм довгого і щасливого шлюбу. Ці кільця можуть стати сімейною реліквією, яка буде передаватися наступним поколінням.

Як і в день одруження, так і на Золоте весілля існує обряд «кидання букета нареченої». У цю річницю ловити букет можуть як незаміжні, так і заміжні дівчата. Сам букет символізує або заміжжя в найближчому майбутньому, або щастя і взаєморозуміння у шлюбі, у залежності від положення дівчата, поймавшему букет.

 

Подарунки на 50ю річницю весілля:

В якості подарунка на Золоте весілля підійде весь спектр виробів із золота. Не обов’язково присутність самого металу, можна відштовхуватися і від золотого кольору.

  • Золоті прикраси (браслети, ланцюжки, браслети, амулети) ;
  • Золота або позолочена ручка;
  • Позолочені годинники;
  • Фоторамки, брелоки, запонки;
  • Різні аксесуари з золота (шпилька для краватки, брошка);
  • Статуетки, підсвічники;
  • Злиток золота або золота монета (можна придбати в банку);
  • Ікона в золотій оправі;
  • Скатертини, рушники, постільна білизна вишиті золотом;
  • Різні предмети для домашнього господарства на ваш смак.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *